Milyen tüneteitek voltak hormonproblémák mellett?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy nekem is hormonzavarom van. Kevés volt a menstruációm, 2,5 napig tartott, inkább pecsételés volt, törlésnél lehetett észrevenni, három napja múlt el, de még mindig fáj a derekam. (Megyek majd dokihoz, amint kapok időpontot.)

jan. 14. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem néhány éve 3 napig tart, legutóbb például 3. napon tisztasági betét is elég volt. Elmentem orvoshoz, mert pont akkor terveztünk gyereket, semmilyen hormonális vagy nőgyógyászati problémát nem találtak. Szóval csak emiatt ne aggódj.
jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
IR, PCOS mellett kimaradt menzesz, szőrösödés, minimális hangulatingadozás. Ha éppen megjött akkor rendben volt a mennyisége, talán többet barnáztam előtte/utána.
jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es, és ez mellett sikerült a baba? Az a furcsa, hogy most se nem lettem pattanásos, se nem voltam ingerlékeny. Egy nappal mensi előtt fehér folyásom volt. A 2. válaszolóra reflektálva, nem is szőrösödöm. 😅 Meg kár, hogy nem mértem a hőmet, mert most meg melegem van napok óta, ami a ciklusaim vége felé szokott lenni. Úgyhogy most nagyon csúnyán becsapott a testem, mert szerettem volna, szeretnék babát. :(
jan. 14. 14:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Most meg rózsaszín folyásom van, és még mindig fáj a derekam, és puffadok. Csak keddre kaptam időpontot. Azt hittem, hogy talán érdemes még egy tesztet csinálni, de az is negatív lett. Járt már valamelyikőtök így?
jan. 17. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott neked a doki végül? A legutóbbi menstruációm nekem is pont ilyen volt mint neked, én még megvárom a következőt és ha az is ilyen lesz akkor elmegyek orvoshoz.
jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis elmentem hamarabb, mert volt egy megérzésem, hogy jobb, ha lát egy doki. Elmeséltem neki, hogy mi a helyzet, rákérdeztem, hogy ciszta, aztán végülis uh-n látta, hogy az. 39 mm-es volt akkor. Utána meg elkezdtem rendesen vérezni, 8 napig rendesen véreztem, most meg barnázok. Remélem ez a felszívódástól van. Pár hét múlva megyek újra dokihoz, reménykedem, hogy addigra minden rendben lesz.
jan. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!