Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovuláció utáni 6.nap,barnázás?

Ovuláció utáni 6.nap,barnázás?

Figyelt kérdés

1 alkalommal volt épp, hogy észrevehető. Majd 2 nap mindjárt megjön érzés.


Egyelőre még nem késik, 2 nap múlva kellene megjönnie, ezért kár olyan következtetés levonnom, hogy biztos beágyazódás, stb. Tesztet nem csináltam


Hormonjaim tréfálkoznak?



febr. 24. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Picit próbálj lelazulni. Nem tudhatod. Szex utáni mikrosérülés a hüvelyben is okozhat barnázást. Progeszteronhiany is lehet. Vagy barmi más. Nemsokára tesztelsz és kiderül.
febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindentől lehet, igaza van az első válaszolónak.

Mindenesetre ha az tényleg a beágyazódás lenne, akkor szerintem holnap reggel (azaz 3 nappal utána) már valamit mutatnia kellene a tesztnek, ha halványan is.

febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Novemberben vetélésem volt. Így gondolom lehet, a hormonok borultak meg. :)
febr. 24. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mit szeretnél hallani? Nyilván lehet beágyazódási vérzés is, meg bármi más is. A hormonok nem tréfálkoznak, ők nagyon komolyan tolják, úgyhogy nem egy csepp vér képében manifesztálódnak, ha megborulnak :) Ettől függetlenül lehetnek megborulva, csak más jelei vannak.

Nézd, nekem annak idején 5 hetes vetélés után 3-3,5 héttel volt ilyen egy pecsétnyi vérzés. Nem hormonzavar okozta 😉

febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Megijedtél akkor, vagy tudtad hogy mitől volt pecsételés? :)


A progeszteron hiány okozta barnázás az a ciklus során bármikor jelentkezhet?

febr. 25. 07:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ijedtem meg, reménykedtem, hogy "az" az oka :) A progeszteron hiánya miatt fellépő pecsételés a menstruációt megelőző napon/napokban jelentkezik. Nekem 2x volt ilyen, abban az időszakban, amikor még szoptattam.
febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!