Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi idő után váltja ki...

Mennyi idő után váltja ki hatását a verhigito gyogyszer (Aspenter) és folsav?

Figyelt kérdés
Vetélés miatt irta fel a nogyogyaszom , trombozis hajlamom van ezert gondoltam meg kerdezem esetleg valakinek hasonló tapasztalata vagy bármi információja vane. Szivesen elolvasnám
febr. 24. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Azonnal hat mindkettő. Elmondta az orvosod, hogy mire kell figyelni, ha vérhigítót szedsz?
febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak annyit mondott hogy ha megterhesedem akkor szurnom kell magam. Júliusban volt mehen kivulim, megmutottek de nem kellett ki venni egyik petevezetomet sem. Utana nem szedtem a gyogyszert mert nem álltam ra készen egy újabb mehenkivulire. Most meg újra kezdtem szedni es pluszban szedem az elevitet es a myo sunt, a párom pedig a profertilt. Szerinted reménykedhetek hogy újra teherbe esem es immáron vegre jo helyen lesz? 😞 megnyugtató lenne szamomra
febr. 24. 18:15
 3/10 anonim ***** válasza:
febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
? Ugy latom senki sem akar komolyan venni …
febr. 24. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Már a másik kérdésnél is elmondták, hogy a teherbeeséshez ennek a két dolognak semmi köze. A vetélést tudják esetleg (!) megelőzni.
febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az aspenter, ami Mo-n Aspirin protect, még csak nem is "vérhígító".

Nyilván mthfr-ed van, bár nem bírtad leírni.

Nem a teherbeesést segíti elő egyik készítmény se amit szedsz, hanem a terhesség megtartását és a magzat megfelelő fejlődését, ha sikerül teherbe esni.

febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Végre. Nagyon szépen köszönöm a választ
febr. 24. 20:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom nem a teherbe esést segíti elő, csak hogy mehen kivuli utan meg vane esélyem egy rendes terhessegre …ezekkel a gyógyszeres kezelésekkel
febr. 24. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyi esélyed van, mint ezek nélkül lenne. Semmivel nincs több esélyed, mint korábban. De ezt is leírták már.

Arra van több esélyed, hogy megmaradjon.

febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso. Rendes toled hogy normalis valaszt adtal ❤️
febr. 24. 20:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!