Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki folsav és...

Van valaki aki folsav és verhigito tablettával estek teherbe? Bárkinek bármi tapasztalata van irja meg Júliusban mehen kívülim volt, szep terhesseg volt. Utana nem szedtem gyogyszert mert feltem az újabb csalódástól de mostmar újra neki álltam szedni

Figyelt kérdés
#verhigito#teherbeesesiproblemak

febr. 19. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Remélem tudod,hogy nem ez fog segíteni.
febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezektől esel teherbe. Ezek a te és a baba későbbi egészségét segítik elő.
febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Trombofiliam van, csinaltattam ver kepet es a nogyogyaszom irta fel. Mivel spontán vételek el.
febr. 19. 20:05
 4/13 A kérdező kommentje:
Es a gyógyszernek köszönhetően estem teherbe tavaly ami mehen kivuli lett, de en szerintem azert volt mert petevezeték atfujasom volt es ott tapadt meg a baba
febr. 19. 20:06
 5/13 A kérdező kommentje:
A párommal atestunk minden vizsgálaton, neki profertilt irtak fel es nekem a verhigitot folsavat es pluszban szedem most az Elevitet. Csak tapasztalatokra lettem volna kivancsi :(
febr. 19. 20:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kihordott egy gyereket, majd a második nem akart összejönni, folyton elvetélt. 4 vetélés után jöttek rá, hogy trombózis hajlama van. Clexan az ötödik héttől és az a baba megmaradt.
febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki hogy szedjem a verhigitot, es majd a pozitív teszttol Enis kell szurnom magam. Akkor tulajdonképpen a baratnod a verhigitonak köszönhetően teherbe esett?
febr. 19. 21:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a vérhígítónak köszönhetően esett teherbe, azt a férjének "köszönheti". 🤦

A "vérlemezkeösszecsapódásgátló" (ami nem hígít semmit, más a hatásmechanizmus) abban segített, hogy egy méhen belüli thrombustól ne vetéljen el.

DE tablettás vérhígító mellett tilos teherbe esni.

febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam a férjének köszönheti…. Nem kell bunkó lenni. En csak egy kérdést tettem fel, 3 éve várjuk a szivárvány babát igy mindent megtennék ha végre már sikerülne
febr. 20. 04:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Én ha nem szedném a vérhigitot teherbe se esem…csak azért kèrdeztem hogy a baratnodnek a verhigito be vált-e ilyen téren hogy könnyebben megterhesedjen.
febr. 20. 04:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!