Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddig lennétek táppénzen...

Meddig lennétek táppénzen beültetés után a helyemben?

Figyelt kérdés

Szellemi munkáról van szó, viszont elég stresszes. Főleg most egy olyan időszak is jön, ami különösen az, illetve idéntől megnőtt a munkamennyiség is. Szóval én nagyon szívesen otthon maradnék a tesztig, viszont ezzel nagyon kicseszek a munkatársaimmal, nem tudom hogy lesznek meg időben nélkülem. Nyilván most nem a munka a prioritás nekem, és a munkatársaim is tudják/megértik, hogy min megyek keresztül, csak azért nem jó érzés "cserbenhagyni" őket.

Szerintetek?



márc. 1. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem maradnék otthon csak azért be beültetésem volt. A sajàt példám az, hogy amikor otthon voltam és ráértem agyalni, nem lettem terhes. Aztán amikor munkába álltam, amit ráadásul utáltam, este értem haza és elegem volt belőle minden téren, egyből terhes lettem, abszulút nem is számítottam rá, mert nem kattogtam rajta.

A teherbe esés nem ezen fog múlni, hogy van e időd otthon lesni, pozitív e már a teszt, és hogy mennyit tudsz feküdni otthon a kanapén.

márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja hát én, nem vagyok az a fekvős, lustálkodós fajta, mondjuk agyalni, azt sokat tudok én is, de ha elterelem a figyelmemet akkor nem. És lenne mivel elterelnem a figyelmemet itthon bőven, mert most költöztünk, szóval tudnék pakolgatni, na persze csak olyan jó érzésig.
márc. 1. 10:50
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy valami köztes megoldásban gondolkozom, a tesztig biztos nem lennék teljes táppénzen. Vagy csak pár napot, vagy home office, még nem tudom.
márc. 1. 10:53
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha tudsz home officeban maradni az egy jó megoldás. Mi a lombikig nem jutottunk, viszont volt 2 inszemem, amik nem sikerültek, nekem az orvosom is azt mondta hogy hülyeség ez a pihenés, fekve maradás, amikor természetes úton esik valaki teherbe akkor se pihen. Na ez annyira bejött neki hogy pont a legrohanósabb időszakunkban sikerült a baba, szerintem még akkor se feküdtünk mikor készült :D
márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Otthonról tudsz dolgozni?

Én otthon maradnék és onnan dolgoznék, hogy azért ne is háruljon másra a munkám.

Én teljesen megértem azt, akinek nem jön össze a baba, az szeretne minden kiküszöbölni. Ezt nyilván nem érti meg mindenki.

márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ugye covidkor volt home office, azóta annyira nem, mert főnököm nem szereti, ha így dolgozunk, de neki is jobb lenne ez, mint ha táppénzen lennék. Csak ugye a költözés miatt még az íróasztalom sincs összerakva meg kész káosz a ház, de valahogy megoldanánk.
márc. 1. 11:17
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Én otthon voltam beültetés előtt, és utána sem dolgoztam. Hasonló munkakörben voltam. Majd mikor sikerült a lombik, akkor egyáltalán nem dolgoztam. Egyébként nekem közepes hiperstimulációm is volt, majd hematóma miatt feküdtem. Szóval ha akartam volna, sem mehettem volna. De 7 év meddőség után nem a munka volt nekem az első.
márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem más mert fizika munka, pakolni,emelni,hajolni de én otthon maradtam beültetés után a tesztig. Nemtudom hogy ez "segített"e de sikerült az előtte lévő beültetés után mentem dolgozni és az nem maradt meg.

Ha tudsz otthonról dolgozni akkor szerintem válaszd azt így a gondolataid és elterelodnek és a munkatársaidal sem szúrsz ki ha neked az fontos :)

Sok sikert!

márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne arra gondolj, hogy a munkatársaiddal mi van, hanem magatokra. Nálunk például tök masképp volt, akkor maradt csak meg mikor elmentem két hét táppénzre addig semmi sem sikerült. Furcsa mód addig sosem éreztem semmit és akkor borzalmas fáradságot éreztem. A szemeim beestek elfáradtam egy kis sétába is. El is könyveltük biztos nem sikerült. Aztán mikor pozitív lett a tesz nagy öröm volt. Utána home office-ba dolgoztam végig, mert nálunk jó fej volt a cég. A terheseknek alap, hogy abban vannak. Azóta megszületett a fiunk.

Van akinek segít, ha dolgozik van akinek nem. Ezt annyira nem lehet megjósolni. Annak alapján dönts te mit akarsz. Ha menni akarsz menj, de ha kis részed is szeretne otthon maradni két hétre tedd azt.

márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Semeddig, de én nem utálom a munkám.
márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!