Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Győrben 2x voltam két külön magán nőgyógyásznál es mindkettő alkalommal 30.000ft fizettem. Azért váltottam mert valamiért egy év után sem hajlandó a szűrés vizsgálatának az eredményét megküldeni/odaadni. Az utóbbi nőgyógyász ugyan ezt csinálja.

26 éves vagyok és csak arra válaszoltam amit kérdeztek. Vagy csak nekem nálam van így? Van valami szokás hogy ilyenkor mit kell csinálni?



márc. 31. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg fent kéne lennie eeszt-n.

Ilyen meg nincs, hogy nem ad oda neked egy vizsgálati papírt. Ezzel betegjogi képviselőhöz, ombudsmanhoz vagy a kamarához lehet fordulni - hogy melyikhez, annak utána kell nézni.

márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Számlát adott mindkettő vizsgálat után. Mondták hogy majd két három hét múlva érdeklődjek. Párom sem érti hogy nem kell menni meg egy alkalomra ha vizsgálatra mentem.

Az csak egy dolog hogy a telefonba levo hölgynek meg kell mondani hogy mire is szeretnek pontosan időpontot, hogy milyen melyik vizsgálatra de az hogy sem SMS sem a telefont nem veszik már fel azt végképp nem értem ..

márc. 31. 20:39
 3/11 A kérdező kommentje:

Az hogy adjunk neki tanácsot és tanács nélkül jöttem el elég felháborító de mivel elég beszari lány vagyok nem tudom miért nem ott állok ki magamert.. vagy miért nem a testvéremmel mentem

Állandóan magamat hibáztatom

márc. 31. 20:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eeszt-n fent van minden vizsgálati eredményed, papír alapon van ahol nem adnak semmit.
márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vissza is mentél leletmegbeszélésre vagy csak telefonon próbáltad megbeszélni az eredményed? Azért kérdezem, mert a magándokiknál a leletmegbeszélés is pénzbe kerül. Vagy nem jól értelmeztem a kérdésed? Akkor bocsi előre is
márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Párom sem érti hogy nem kell menni meg egy alkalomra ha vizsgálatra mentem."

Miért kellene? Értesítsenek at eredményről / fent lesz eeszt-ben, és ha kérdésed van, kérsz újra időpontot.

márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem teljesen értem a szitut.
márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Én egyáltalán nem értem mi a gond, vagy mit szeretnél kihozni ebből. A legtöbb helyen már egyáltalán nem papíroznak. E-számla megy e-mailben, eeszt-re meg megy a lelet és ennyi.

Egy szimpla rákszűrésnél, ha letöltöd a leleted, látod hogy negatív. Ilyenkor nincs miről beszélni. Ha pozitív, vagy kérdésed van, akkor próbálkozz új időponttal.

Ha laborba küldött, stb. és szeretnél konzultálni az eredményről, esetleg nem mondja magától, akkor érdemes rákérdezni mikor/hány hét múlva gyere megint.

Azért ez nem ördögtől való. Ha egy egyszerű éves szűrésre mész, akkor azon pedig nincs mit túlbeszélni. Van-e valamilyen tüneted, nincs. Rákszűrés, fizikális vizsgálat, esetleg ha nagyon alapos akar lenni, egy uh és kész. Ha valami gond van, szól, ha nincs, akkor lelet a felhőben.

Egyébként a rákszűrés eredményét a rendelő is megkapja, aki a vizsgálatot kérte. Ha valamilyen eltérés van, akkor szoktak ők is jelentkezni (bár ebben szerencsére nincs tapasztalatom).

márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Cit.vizsgalaton és az egyiknél uh is volt. A ph értékre vagyok leginkább kiváncsi

Az e-mailt vártam nagyon sokáig mert az előző kardirexet orvos azt mondta hogy adjam meg oda küldi mikor hívtam őket azt mondtak minden rendben. Én értem de ha valami fizet és ha nem kapja meg elektronikus úton,e-mailba miért következtetnek ki olyat amiről még soha nem hallottam?

márc. 31. 23:34
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért választottam magánorvost hogy ne annyi ideig üljek ott. És nem azért mert nagyon sok idom van meg pénzem, hanem mert ha nem kell olyan helyen lennem ahol várni kell akkor leginkább nem leszek
márc. 31. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!