Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Et+9 naptól pozitív teszt és...

Et+9 naptól pozitív teszt és erős barnázás, rózsaszínes folyás, lehet ebből még valami? 2db 5 napos embrióval

Figyelt kérdés

Et+12 napon voltam az intézetben, ahol szintén pozitív lett a tesztem, az ultrahangon 8,9 mm-es méhnyálkahártyát láttak és sárgatesteket. Azt mondták nem teljesen veszett az ügy a barnázástól függetlenül, lehet a kettő közül az egyik embrió így megy el.

Kúpot 3x2 adagban kezdtem el használni, illetve mától prolutex injekcióval is kiegészítjük. Valaki volt hasonló helyzetben és sikeres lett a kimenetel? Egy hét múlva kell visszamennem, de addig szétaggódom magam.



ápr. 4. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben nincs tapasztalatom de nagyon szurkolok.
ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Intézetben pozitív teszt?

Nekem HCG-t néztek az azért biztosabb,menj el nézesd meg.

Nekem a HCG éppen határ értéken volt, sőt még enyhe menstruáció meg is jött, valószínűleg így ment el az egyik.

ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek vérvételre, addig pedig reménykedem, hogy nem fog megjönni. Neked a másik baba megmaradt? :)
ápr. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!