Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a barnázás ( nyálkás...

Ha a barnázás ( nyálkás barnás, rózsaszínes folyás ) enyhe görcsökkel jár ( van egy hematómám ) akkor be kell menni az ügyeletre vagy ez még lehet normális ?

Figyelt kérdés

az ügyeleten nem túl kedvesek,már volt hogy be szóltak mindenért nem kell menni..

A nőgyógyászhoz azt mondta ha durván folyik a vér akkor kell menni. De görcsökről nem volt szó



márc. 16. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kötelesek ellátni egy vérző, görcsölő kismamát a kórházban. Nekem is húzták a szájúkat 2 vetélésnél, de pont nemérdekelt. Öltözz fel és menjél be az a biztos.
márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A görcs még rosszabb, mint csak a vér, görcsök nélkül.

Mikor hematóma miatt ömlött belőlem a vér, akkor nem görcsöltem. Persze a vizsgálatig nem nyugtatott ez cseppet sem, a legrosszabbtól féltem.

márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet normális. Nekem is mindig enyhén görcsölgetett a hasam, amikor ürült. Más is írta akkor, hogy neki is.

De én paragép vagyok szóval biztos bemennék. Az nem érdekel, hogy tetszik-e nekik vagy sem. Mondjuk, ha bunkók, sokra nem mész velük.

márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Ha nem akarod a gyereket akkor ne menj be, nyugodtan pihenj le és várd ki hogy alakul....

Basszus ugye ezt nem komolyan kérdezed???

márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász azt mondta simán barnázhatok a napokban. A hematóma miatt. Az erős vérzés esetén menjek. Mivel egy adag barnázás volt és minimálisan görcsöl a hasam nemtudom, hogy ez még normális-e. Mivel nem mondta hogy a barnázás görccsel jár vagy sem.
márc. 16. 21:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Azóta sem volt semmi folyás. Hétfőre van programálásom
márc. 16. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A görcsölés nem normális barnázás mellett. Ne itt irogass, hanem irány a kórház. Inkább mondják azt, hogy minden rendben minthogy elvetélj.
márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó hogy csepegteted az infókat....így teljesen korrekt válasz adható...
márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akárhányszor ürült görcsölgetett is,feszült olyan furcsán. Magnézium se hatott,sokszor agyaltam hogy most vetélek vagy sem. Ahogy kiürült elmúlt DE én megnézettem az ügyeleten is egyszer pluszba,mert egybe is ürült nagy darab sok vérrel két héttel a megállapítás után,ijesztő volt. Plusz sokszor beszéltünk telefonon pluszba is a dokimmal,ha bármi szokatlan volt. De úgy az a jó pár hét is,még most is félek,hogy ne ismétlődjön többet ez. Ha bármi furcsa van nézesd meg inkább. Velem se voltak túl kedvesek akkor este,de mint eüs mondom őszintén nem érdekel. :)
márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!