Ma reggel leesett a hom, tojasf. Nyak is van, de az ovutesztek mind negativak? Szerintetek? Kepek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az egyik ovu teszt erzekeny fajta es mikor pozi volt egyszer akkor sokkal erosebb volt a kontroll csiknal. De a csomagolas ezt is pozinak mondja. Nem tudom. Persze kiderul ha felmegy a ho vagy nem. De azert kivancsi vagyok, hogy ilyen lehet e. (PCOS-om van)



2015. szept. 22. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Ez valami új Magyar nyelv? Szótárt kérnék hozzá...
2015. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit nem ertesz?
2015. szept. 22. 09:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy az ekezet nelkuliseg zavar, amirol nem tehetek, mert nem magyar geprol irok. De azert nem kell sok esz, hogy el tudja az ember olvasni. A Tojf. csak az a tojasfeherjes nyak, ami meg mindig nem kovetel sok eszt. Masra nem tudok gondolni, hogy olvashatatlan lenne.
2015. szept. 22. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szetintem akciózzatok! A 2. pozinak tűnik. Veszteni semmit nem veszthetsz!

Kerdezhetek? Hgy derült kj a PCOS?

2015. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!