Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nem pont a 2. napon megyek...

Ha nem pont a 2. napon megyek vérvételre, az mennyire probléma?

Figyelt kérdés

Foglaltam időpontot akkorra, amikor szerintem meg fog jönni, de felmerült bennem, ha 1 nappal korábban jön meg, akkor vasárnapra esik a határidő. Na most, nincsenek nyitva vasárnap, náluk meg ugye a 2. napi vér az etalon, nem a 3.


Hívtam őket, de a diszpécser semmi hasznosat nem tudott mondani, max hogy írjak e-mailt és továbbítják a szakorvos felé.


Mi van ilyen esetben? Nagy baj, ha nem a megadott napon megyek be? Mennyire kavar bele az eredménybe?


máj. 21. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont így volt, hogy vasárnap lett a második nap így hétfőn voltam vérvételen, de előtte az orvossal megbeszéltük, hogy ha ez lesz így menjek. Viszont hallottam olyanról akinek ismételték, vagy azt mondták kövi hónapban menjen. Ezt az orvos dönti el igazából.
máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Akkor majd meglátom és reménykedem, hogy nem kell 2. kör, mert ez fizetős.
máj. 21. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!