Miért van olyan érzésem mintha “mindjárt meg akarna jönni”? (bocsi szebben nem tudok fogalmazni 😅) miközben a menstruációm már a hónap elején megvolt ovum is már elmúlt (hőmérés és ovu teszt alapján) mégis nagyon erősen ezt érzem

Figyelt kérdés

Nem fájdalom csak olyan “kellemetlen” érzés

Veletek már történt ilyen?



máj. 22. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hamarabb jön meg.
máj. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Túlságosan figyeled magad.
máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Mert meg fog jönni hamarosan.
máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet terhes vagy. ;)

Mindkét terhességemnél az volt az első jel, hogy már a feltételezett beágyazódás idejétől (ovu után cirka egy héttel) már mindjárt megjön érzésem volt, ami kitartott a 7.-8. hétig. Soha máskor nem volt.

máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2 miért gondolod hogy túlságosan figyelem magam? Ezeket a doki ajánlotta hogy csináljam mivel babát szeretnénk már 1 éve és még nem jött össze 🤷🏼‍♀️
máj. 23. 10:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem már egy jó ideje menstruáció előtt egy héttel olyan érzésem volt 🤷‍♀️. Ha hónap elején volt meg, simán lehet, hogy nemsokára újra megjön. Hisz mindjárt hónap vége.
máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem sosem volt ilyen nyilván ezért kérdeztem rá 😊
máj. 23. 11:05
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Jaj nyilvan hatulrol vakarozva arra akarsz kilyukadni, hogy lehet e terhes tunet.


Majd kiszivjuk a valaszt a kisujjunkbol.

máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7# mindig van egy első alkalom 😅Mást nem tudok mondani.
máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8 miért kell ennyire rossz indulatúnak lenni? 🤔
máj. 23. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!