Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » FOLANDROL-nak vannak mellékhat...

FOLANDROL-nak vannak mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Férjem 1 hete issza a Folandrol készítményt és csalánkiütés jelent meg a karjain. Okozott már bárkinél hasonló tüneteket a termék fogyasztása?

máj. 23. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én férjemnél nem okozott semmilyen mellékhatást, vagy legalábbis nem vettük észre.
máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tájékoztatót olvasd el szerintem. Kell legyen.
máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak. Ikszet teszek az elé, ami kijött nálam!


X- bőrreakciók, például bőrpír vagy viszketés az injekció helyén

- vérzés vagy vérzékenység

- vérszegénység

X- fejfájás

X- hányinger vagy hányás

X- hasmenés

X- szédülés

- hőérzet

X- gyengeség vagy fáradtság


50/F

máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3! Injekció? Elolvastad a gyógyszer nevét! Az Florandriol, amit te szúrtál, az más.


Nekem volt tőle (a FOLANDROL-tól!!!) csalánkiütésem. Orvos abba is hagyatta.

máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2/4 - Sajnos SEMMILYEN tájékoztató nem ír arról, hogy a készítmény okozna e bármilyen irritációt vagy allergiát, éppen emiatt fordultam a kérdés szekcióhoz.


Frissítés:

Közben lecsökkentettük az adagját, napi 2 tasak helyett 1-re, a kiütések eltűntek (lehet túl nagy dózisban szedte).

Viszont orvos szerint, nem javult a spermaképe, sőt csak romlott neki, így abba kellett hagynia a készítmény szedését.

jún. 7. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!