Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A clostytól lehet barnázásom?

A clostytól lehet barnázásom?

Figyelt kérdés
Előző hónapban clostyt szedtem 30-32. nap helyett 26. napra jött meg és nagyon gyenge volt. Már három napja vége kéne lennie de néha barnázgatok. Lehet a gyógyi kavart be vmit?

2011. dec. 2. 14:53
 1/3 ZsZs27 ***** válasza:
Szerintem lehet. Én két nappal előtte kezdzem barnázni, és még utána is pár napig elhúzódott. Előtte nem volt ilyen. Igaz, nekem csak két hónapom volt így, a harmadikban terhes lettem.
2011. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt tőle semmi ilyesmi, rendesen jött meg tőle óramű pontossággal sajnos 28 napra, ahogy máskor.

Closti szedés előtt néztek neked hormonszinteket?

Esetleg csináltál tesztet?

2011. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
volt hormon vizsgálat ott minden oké volt, vagyis volt egy kis eltérés de az minimális. nem csináltam tesztet
2011. dec. 3. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!