Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki leírná, hogyan történt...

Valaki leírná, hogyan történt PCO miatt végzett drilling műtéte?

Figyelt kérdés
Hamarosan nekem is ilyen műtétem lesz, kíváncsi lennék a műtéti előkészületekre, ki mit tapasztalt, mit élt át. Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 19. 22:32
 1/4 Hanni26 válasza:

Szia!

Nekem októberben volt egy ilyen műtétem...

Leírom röviden:

Műtét előtti héten uh, labor, anest. vizsgálat.

A beavatkozás előtti nap délután kellett befeküdni.

Este már nincs vacsi, csak folyadék, reggel 5-6 körül beöntés (van ahol keserűsó vagy a kettő kombinációja), ja és alul teljes szőrtelenítés.

4. A műtét altatásban történt, két apró bemetszéssel(egy a köldöknél egy a pocimon, de már alig látszik)

Utána hányingerem volt,véreztem, és eléggé fájt a hasam. De néhány nap múlva jobb lett.

Nekem sajnos nem sokat javult a helyzet :( Bár a hormonértékeim jobbak lettek a ciszták nem tűntek el... most meddőségibe járok és várjuk a csodát :)

2012. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem januarba csinaltak..ugyanaz a folyamat mint az elottem levonek csak nalam belmosot adtak nem beontest...sajnos meg nem estem teherbe habar kimaradt a menzeszem majus ota de a tesztem negativ lett es ma megyek orvoshoz...azert jo lenne ha megis babam lenne es a teszt hibazott nagyon remelem :):)
2012. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaoly decemberben volt ilyen műtétem. A ciszták akkor eltüntek.

A műtét hasonlóan zajlott mint az első válaszolónál, de én sem kaptam beöntést. A műtét előtti nap kellett bélmosó port innomm éscsak folyékony étrend lehetett. Nekem egyben hsg-t is csináltak. Jobb oldalon volt egy csövem, amit másnap vettek ki. És délután mehettem hza. Kb 2 napig barnázgattam. 3. nap már együtt voltunk.

Sajnos azóta sem sikerült. Meddőségibe járunk. Bő 1 hónap múlva lesz lombikunk, mert ezalatt a fél év alatt teljessen visszafejlődtek a petefészkeim, mintha meg sem műtöttek volna. :( Pco-m van.

2012. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Van mensesem 35-40 nap között, volt késői peteérésem is clostyval, az FSH- értékem nem volt megfelelő. De a nőgyógyászon és az endokrinológus is javasolta. Az orvosom statisztikát vezet, és magasan jó eredményekkel biztat. Bizakodom, hogy rendben lesz minden és hamarosan babás leszek.

Kitartást kívánok nektek, a babáért mindent!

2012. jún. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!