Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Peteérés után érzékeny mellbim...

Kíta25 kérdése:

Peteérés után érzékeny mellbimbo normális lehet?

Figyelt kérdés
2 éve probálkozunk a babával,kiderült pcos-vagyok,már 6 hete szedem a metformint most volt először peteérésem miota szedem,3 napig nagyon sok nyulos tojásfehérje szerű folyásom volt együtt is voltunk mind három napon azota egyre érzékenyebb a mellbimbo és megvan duzzadva.Mitől lehet ez?Ez normális vagy csak a hormonok dulnak?

2013. jan. 8. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem az érzékeny, kemény mellbimbó volt a terhességem első tünete!:)

Drukkolok!

2013. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt hogy mensi előtt 2-3 nappal fájt a mellem,volt hogy már 7 nappal előtte úgy fájt a mellem,hoyg majd leszakadt! És megjött!

Most mensi előtt 3 nappal kezdett fájni,és nem jött meg! :) Tegnap teszteltem egy szép halvány,ám de szépen látható pozit! :)

2013. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) bár ennyi negatív honap után nem merek még bizakodni
2013. jan. 8. 19:05
 4/10 A kérdező kommentje:

gratula kisvuk :)

nekem még messze van a nemvárt még reménykedni se merek,hisz csak most volt peteérésem elvileg...a tünetek alapján,remélem tényleg csodabogyo ez a metformin és segít nekem is

2013. jan. 8. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:

De miért tesztelsz? A negatív csak elkeseríti az embert! Én nem teszteltem az egy év alatt,csak az első 1-2 hónapban,aztán gondoltam azt a pénzt inkább másra költöm! Visszagondolva egy csomót spóroltam! :)

Én csütörtökre nem vártam,és hétfőn teszteltem! Ha az a baba ott van,akkor pár nap múlva is ott lesz,és így szépen látható a csík is! Ne görcsölj minden ciklus végén,hogy teszt,talán most biztos össze jött! Én pont most voltam vele úgy,hogy nem is érdekelt,mert megbeszéltük,hogy nem jön,megyünk dokihoz! És tessék... :)


[link]

2013. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tesztelek minden hó végén,már elég régen teszteltem.Csak rolam most derült pár honapja,hogy pco-s vagyok és igazábol csak most kezdték el kezeleni a metforminnal.Nagyon nehéz nem görcsölni és nem gondolni rá már 2 éve probálkozunk és mindig sikertelenül.Nekem nagyon ritkán jött meg kb. 2-3 havonta és akkor is pé-s nélkül.Ezért figyelek minden kis tünetet,hogy mi változik.Most egyenlőre csak annyi,hogy egyre jobban fáj a mellem miota volt pé-em.
2013. jan. 9. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg arar gondolni,hogy jobb is,hogy még csak most kezelitek a bajt,azért nem is fog jönni,mert tudja mikor leszel "egészséges",és majd akkor jön! :) Ne akard ennyire! Vagy nagyon idősek vagytok már? Bár nem hiszem! Nincs baj,jönni fog ő,ha itt az idő!
2013. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,már párszor elhatároztam,hogy most kész vége nem érdekel nem foglalkozok vele jön a mikor jön,csak nehéz ezt kibirni.Nem...nem vagyunk idősek még én 26 a férjem 31 csak hosszu volt ez a két év.Majd kiderül kb 2 hét mulva hogy megjön e vagy sem.Neked pedig jo babavárást :) és gratula mégegyszer!!
2013. jan. 9. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Köszi! Akkor mi idősebbek vagyunk,mert 30 és 35! Én 31 elmúlok,mire meglesz a picim! Remélem minden rendben lesz,mert kicsit későinek tartom az első babát 30 felett,de így jött össze! :)
2013. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett?:)
2015. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!