Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos-ok! Akinek volt laparos...

Pcos-ok! Akinek volt laparos műtétje (ciszták kiégetése) utána spontán lett baba, vagy clostyval? Mennyi idő után? A clostytól nem lett utána cisztátok? 1 éve tartom a 3-as kezelést, és még mindig semmi, ezért a műtét.

Figyelt kérdés
Menzim sem rendszeres még,de azért már többször van,mint előtte.Még mindig van,hogy 1-2 hónap kimarad.Peteérés általában akkor van,de van van olyan is,hogy megérik,ezt érzem is,de valamiért nem reped meg. :( Uh-on is látszott a tüsző,de utána progi mérés 1 héttel,és csak 2 volt a szintem. :( Endos és nődoki is a lapart javasolt ezért. 1 év alatt sokat javult az inzulinom,de valami mégse jó.

2013. ápr. 16. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezeket az orvosokat,hogy műtenek. A lapar csak tüneti kezelés!! 2-3 hónap múlva ugyan úgy ott lesznek e ciszták!! 3 as kezelés kell:sport,gyógyszer,életmód váltás!!! Én tele voltam cisztákkal. 3-as kezeléssel spontán terhes lettem és probléma mentesen ki is hordtam! www.mensmentis.hu
2013. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! 1 éve tartom a 3-as kezelést,mégsem sikerül a baba sajnos. Már nem tudom mi legyen. Ezért is egyezek bele a műtétbe. Tudom,hogy tüneti csak,de utána ha kis időre is,de visszaáll a hormon egyensúly,és kicsivel több esélyem lenne.
2013. ápr. 16. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is másfél év múlva sikerült. :) Esetleg gyógyszer váltás? Nekem azt is kellett. Mert a merckformin nem használt. menj el a mensmentisbe.
2013. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem 2006-ban augusztusban csináltak lapart és a következő év márciusában spontán estem teherbe, rá két évre márciusban szintén és 4 évre (2 év próbálkozás után) idén márciusban megint spontán
2013. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2,5 éve volt ilyen műtétem. Sajnos azóta sem sikerült most készüalöka 3. lombikra. Kiderült azóta hogy nem csak pco a baj hanem beágyazódási zavar is van
2013. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A babásoknak gratulálok. :) Hát,a dokim nem mondta,hogy kéne gyógyszert váltani.Amúgy már lassan 2 éve szeretnénk babát,de a 3-as kezelés csak 1 éve tart.Nem vagyok pesti,ezért nehéz lenne oda járnom.Próbálkoztunk tavaly ott 1 magándokinál is,de az út is sokba kerül,és a tarifa is,ezért gondoltam meg magam.Már rengeteg pénzt kidobtunk így is orvosokra ez miatt.Tudom,a babáért mindent,de az összes tartalékunk ráment már,a fizunk meg arra elég,hogy 1 hónapba megéljünk.A mostani dokit is nehezen találtam,de ő legalább már nem magán.És foglalkozik velem.
2013. ápr. 17. 00:09
 7/8 A kérdező kommentje:
jó persze ha lenne baba,meg tudnánk élni,meg így is kijövünk,de havi kb 30ezer utiköltséggel,orvossal kicsit sok lenne.De most hogy nem magándoki lesz,valamennyit félre tudunk majd tenni,és ha nem javul a helyzet,akkor tényleg pest lesz.Csak a laparral most több esélyünk lenne,én úgy érzem.A doki szerint helyreállnak a hormonok utána kb 1 évre.Meg ha szedem mellé a metet,és sport diéta,talán nyernénk 1 kis időt.
2013. ápr. 17. 00:14
 8/8 anonim válasza:
Szia.nekes is volt laparom 2005-be.műtét utàn két honapra ujra volt cisztàm.semmit nem értem el vele de kinek milyen a szervezete
2013. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!