Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A sport elősegíti a teherbeesést?

A sport elősegíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
lassan 2 éve próbálkozunk a babával hiába :( voltam nő dokinál fél éve de azt mondta várjunk még... főleg hogy még csak 21 éves vagyok :/ párom 23. 2 hete kezdtem futni és kondizni is párom kondizni.Kipróbáltam már a cickafarkfű és palástfű teákat is de nem vált be :( Hőmérőztem is de lettem arról is...

2013. máj. 26. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

mindenkeppen!

sokmindent helyre tesz a szervezetben, oromforras es felszabadultsagot okoz. ez utobbi a legfontosabb, ami kellhet a sikerhez! ;-)

2013. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, a sport az jó. Boldogsághormon is felszabadul, ami szintén hasznos.

Viszont ha két éve nem jön össze, én a helyedben már mindenképpen felkerestem volna egy endo dokit. A nődokinak az a hozzáállása, hogy fiatal vagy, várjál még, nagyon rossz.

Viszont egy jó endo doki, akinek ez a szakmája, hidd el, hogy komolyan vesz. Mindegy hány éves vagy, ha babát szeretnél, és két éve nem jön össze, azt ki kell vizsgálni.

Egy hormonsort érdemes csináltatni, semmiből nem tart, két vérvétel, és annyi.

Ha nálad ez rendben van, a párodnál szerintem egy spermaképet is jó lenne nézetni. A két év, az akkor is két év. És tényleg, még fiatal vagy, de nem árt ezeket időben tudni.

Sok sikert kívánok hozzá!

2013. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ovulációs tesztet használtam, figyeltem mikor van peteérésem. Ennek segítségével fél év múlva lettem terhes, nem félidőben van a peteérésem. Egyébként tényleg fiatalok vagytok mindketten, sok mindent próbálhattok még. Állítólag az E vitamin is jótékony hatással van erre. A sport meg mindenképp jó, ne hagyd abba.
2013. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!