Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Késett egy hetet a menstruáció...

Késett egy hetet a menstruációm. Ma csináltam egy tesztet, pár másodperc sem telt el, és két csíkos lett. Azonban pár órája elkezdtem vérezni, mintha menstruálnék. Lehet hogy tévedett a teszt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 20:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Velem ez történt karácsonykor.4 pozi teszt után megjött.Rendes,erős,darabos vérzés volt.Elmentem dokihoz,azt mondta ez egy korai vetélés volt,igazából nincs mit tenni.Ha nem akartunk volna babát,akkor észre sem vettem volna,mert nem tesztelek,és azt hittem volna csak késik pár napot.Állítólag szinte minden nőnek előfordul ilyen élete során,csak nem veszi észre,hanem betudják a menzesz késésének.
2013. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Miért mondják sokan azt, hogy a nő fogan meg? szerintem a baba fogan meg.
2013. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Lamakid333 ***** válasza:
Sziasztok! Mi is átéltük körül-belül 3x egymás után ezt, és már arra gyanakodtunk hogy probléma van egyikünkkel, de végül kiderült hogy semmi gond nincs. Sajnos nagyon gyakori a korai vetélés, és okozhatja sokminden, stresszes mindennapok a nő részéről, avagy egészségtelen életmódból következhetően rossz sperma a férfi részről, avagy szimplán csak genetikai defektus, osztódási probléma a megtermékenyült peténél. És igaz hogy rengetegen észre sem veszik ezeket, mert betudják a sima menstruációnak, maximum kicsit erősebben jön meg az elején. Ettől független sok sikert kívánok hogy legközelebb összejöjjön, és meg is maradjon.
2013. jún. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, egészséges, 6 hetes terhesség, pedig pár naponta vérzek...
2013. jún. 7. 21:47
 15/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok. És a vérzésre nem mondtak semmit?
2013. jún. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, hogy lehet stressztől pl, de sajnos pontos okot nem tudott mondani.
2013. jún. 8. 07:04
 17/25 A kérdező kommentje:
Fejlemény: Tegnap elöntött a vér, a vérveszteségtől majdnem elájultam. Bementünk a kórházba taxival, sajnos a dokim nem volt bent. Az ügyeletes megvizsgált, majd közölte, hogy elvetéltem, teljesen kiürült a méhem. Papírt is adott róla. Ma felhívtam a dokimat, aki azonnal berendelt, ultrahangon látszott a terhesség, szívverés, stb. De úgy látta, nagyon a petevezetéknél van, így holnap újabb ultrahang. Az ügyeletes dokihoz, aki azt állította, elvetéltem, remélem senki sem megy szülni....
2013. jún. 12. 15:07
 18/25 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!! Nagyon sajnálom. De most akkor mit jelent,hogy nagyon a pete vezetéknél van? És ha van szívverés és meg van a baba akkor miért véreztél annyira?
2013. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megyek "nagy" ultrahangra, akkor többet lehet majd tudni. Azt mondta, ha érinti a petevezetéket a magzat, azonnal meg kell műteni. A vérzésre még mindig nincs magyarázat..
2013. jún. 12. 16:07
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha méhen kívüli,akkor nem csoda a vérzés,és ha valóban érinti a petevezetéket,akkor sajnos ez az...
2013. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!