Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Enyhén magas TSH-al szenvedők...

Enyhén magas TSH-al szenvedők és alacsony progeszteron szint-el küzdők itt a megoldás? Barátcserje!

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 2. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azért azzal csak óvatosan ki kell deríteni mi okozza az alapbajt mert van akinek árt.
2013. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök. Enyhén magas TSH (4 körüliről kezdtem, de a gyógyszer levitte), alacsony progeszteron, magas prolaktin. Ez a 3. ciklus, hogy szedek egy barátcserje tartalmú készítményt (Premens). Először kicsit összekuszálta a ciklusom, többet véreztem közben, de a 2. ciklustól látványosan esett a TSH-m (csökkenteni is kellett a gyógyszeradagot), és a prolaktinom, szóval lehet benne valami :)
2013. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ma kezdtem el szedni a barátcserjét! Letrox-ot szedek és mellé naponta egy kaszula barátcserjét. Nekem 5,7-ről a Letrox levitte 2,7re 3 hét alatt,most tuti jó lesz akkor. Ráadásul vannak barnázós hónapjaim,múlt ciklusban nem volt peteérésem sem,hát remélem használni fog,már nagyon jöhetne a baba! :)
2013. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!