Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek vékony volt a méhnyálka...

Akinek vékony volt a méhnyálkahártyája annak a vitaminok mennyi idő alatt segítettek? Esetleg 1 hónap?

Figyelt kérdés
5mm volt a múlt hónapban,mindennap iszok 1 pohár vörösbort,meg elkezdem szedni holnaptól az e vitamint,akkor leszek a ciklusom 3.napján.Szerintetek ebben a hónapban már akkor elég vastag lesz?
2013. jún. 3. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, tényleg nem bántásból mondom, de ezeket már kérdezted egy párszor. Írtunk tanácsokat is, de ott is mondták kb, hogy senki nem tudja megjósolni, hogy ettől vastagodik-e a nyálkahártyád.


Mindenkinél más jön be sajnos... Ha nagyon vékony (5 mm nagyon az), akkor érdemes lenne a dokit is megkérdezni, ahogy már tanácsolták is.


Tényleg ne haragudj, nem bunkóságból írtam :)

2013. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
semmi gond:)felhívtam a dokit,és azt mondta,hogy attól,hogy most 5mm volt a méhnyálkahártyám az nem jelent nagy gondot,majd másik hónapban jobb lesz,ennyivel lerázott:/ ezért kérdezlek titeket,hogy mennyi idő volt amíg helyreállt odabent a rend:)
2013. jún. 3. 07:51
 3/6 anonim ***** válasza:
400 mg-s E-vitamint szedjél, talán segít. A ciklus közepén mérték az 5mm-t?
2013. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem menstruáció előtt 1 nappal:/ de lehet az is befolyásolja a dolgokat,hogy stresszes hónapom volt,illetve még a menstruációm is barna volt piros helyett:/
2013. jún. 4. 03:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor soha nem nézték. A ciklus elején vékonyabb szokott lenni nekem is. Középidőben kell 9 mm körülinek lennie. Mással úgy sem tudod befolyásolni, csak vitaminnal.
2013. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát bízzunk benne,hogy a vitaminok segíteni fognak.
2013. jún. 4. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!