Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kiló 3 honap alatt? Lehetsé...

Minto kérdése:

10 kiló 3 honap alatt? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nagyon tapasztalatlan vagyok ilyenbenn...de tudom, hogy tulsúlyos vagyok, szoval fogynom kell 167 centi vagyok és 55 kiló:\\ Kérlek segitsetek, le szeretnék fogyni nyárra hogy ilyen vékokny legyek! [link] Mondjatok mennyit egyek, és mit? Mit tornásszak, és mennyit egy nap? Bármit bevállalok,csak legyek vékony.:)

2013. febr. 27. 17:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
167 cm-hez az 55 kg nem sok, majdnem inkább kevés (BMI 19,7 - és 20 alatt soványnak számit). 10 kg-mal kevesebb meg már betegesen sovány lenne (BMI 16,6 - ez már anorexias érték.)
2013. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
akkoris nem érzem igy jól magam, én 10 kilot akarok fogyni!:\
2013. febr. 27. 17:36
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd magad, nem vagy túlsúlyos. Én 165 centihez vagyok 53 kg, és vékony vagyok...
2013. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%

Én 2 hónap alatt fogytam 11 kilót.

Naponta vagy 3 órát edzek, 2 liter folyadék felett fogyasztok napi szinten, és igyekszek mindenből keveset enni, de sok gyümölcsöt és rostos dolgot igyekszem napi szinten fogyasztani.

Én nem 55 kilós voltam, hanem több, énrám rám fért, de ahogy a képet néztem, az már beteges, szerintem az anorexiához tartozik már. Miért jó csontos gebének kinézni? Ha pasinak akarsz tetszeni, akkor rúgd ki, ha meg magadnak, akkor nyomás a pszichológus, vagy cseréld le az tükrödet. Én is 167 centi vagyok, így tudom, hogy ehhez a mérethez a 65 kilós normális, 60 körül a vékony, de már a 45 kg anorexia. Kérlek nézz utána a testömeg index számításnak.Én még tervezek még 10 kiló leadását, vagy akár többet, de énrám rám fér.:)

2013. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
én tényleg kövér vagyok....nagyon vastag a combom...
2013. febr. 27. 17:38
 6/22 lizzi77 válasza:
Bocs, ez a kiscsaj a képeken csontsovány. Oda is van írva mellé, hogy anorexiás és gyönyörű.Nem tudom, hány éves vagy, de ha még kamasz, és lefogysz ennyire,meg fogsz állni testileg a fejlődésben.Nem fogsz nőni,nem lesz cicid, nem tudsz izmot építeni,( a semmiből ugye nem lehet),és 30 éves korodra olyan lesz a csontod,mint egy 70 évesé.Plusz rendszertelen lesz a havid, és a termékenységi esélyeid nagyon leromlanak.És ráadásul ezt a fiúk sem tartják szépnek, hidd el.Egy fiú sem merne átölelni, mert összetörnének.Egyszóval:Ne csináld,nem éri meg!
2013. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
köszönöm eddig mindenkinek:)) remélem azért jönnek még válaszok:) pl.: mitedzetettek? olvastam valahol hogy nincs helyi fogyás...de aztis olvastam hogy a combot lehet nyujtani nyujtógyakorlatokkal...ez igaz?
2013. febr. 27. 17:42
 8/22 anonim ***** válasza:

Küldenél képet a combodról ülve, és állva is? Akkor talán megmondhatnánk, hogy van e szükséged rá, de így is biztos vagyok benne, hogy nincs.


A képen lévő lány meg gusztustalan. Mondom úgy, hogy 161 centihez vagyok 48 kg. Magamat is durván soványnak érzem.

2013. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

[link]

....

2013. febr. 27. 17:51
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Újabb alannyal bővült az "anorexiás akarok lenni" c. tábor...
2013. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!