2vetelesen tul most vegre pozitiv lett a teszt es a pisileskor felve nezem mindig a bugyimat nehogy barnazas es ver legyen, lehetseges most minden rendbe lesz?

Figyelt kérdés
tapasztalatokra vagyok kivancsi h lehetseges h sima ugy lesz a terhesseg hogy masnak is volt mar igy?
2013. jún. 3. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehetséges! Nekem egy vetélésem volt, két hónapra rá jött össze újra a baba. Most 18+1 hetes vagyok, eddig minden rendben van, gyógyszer sem kellett az elején, mègis minden pisiléskor nèzem (még mindig) hogy ugye minden rendben. Nem szabad rosszra gondolni ( tudom jól, hogy könnyű mondani!), úgy kell hozzáállni, hogy most minden rendben lesz. Én az első pár hónapban fórumokat sem olvastam, kerültem a rémtörténeteket, csak azt olvastam, hogy az adott héten hogyan fejlődik a pocaklakó. Csak pozitívan!
2013. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, most arra kell gondolni, hogy minden rendben lesz! Nincs 4 hete, hogy elveteltem, de mar en is kezdem magamnak bebeszelni, hogy most legkozelebb nem lesz semmi baj! Szoritok! Hanyadik hetben jarsz?

Egyebkent nekem 2. terhessegem volt, elsonel minden rendben volt, nem is ereztem, hogy nagyon aggodnom kene, viszont ezzel a terhesseggel elejetol kezdve tudtam, ereztem, hogy nincs rendben valami. 12 hetesen veteltem el, de 6. hettol mar nem fejlodott. Vegig tudtam, hogy a mehemben mar nem el a babam. (Angliaban elek, itt az elso uh 12. heten van

2013. jún. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én is Angliában élek :-)
2013. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is Angliában vetéltem el kétszer, 6 és 12 hetesen. Mi ezek után hazajöttünk. A következő terhességnél is görcsöltem és véreztem 6 hetesen. Viszont itthon a dokim befektetett a kórházba és gyógyszereket is kaptam. 12+5 hetesen engedett haza. A 2. trimesztertől kezdve minden rendben volt, csak magnéziumot kellett szednem és sokat pihennem. Persze én is sokáig féltem, de kb 30 hetesen már tudtam, hogy minden rendben :) Természetesen szültem 38+4 hetesen, ott sem volt semmi gond.


Neked drukkolok, legyél pozitív és boldog babavárást kívánok!

2013. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2, utána én is rettegve néztem a bugyimat, és volt is egy ártalmatlan icipici barnázás, teljesen kikészültem, de másnap már semmi se volt, a kisfiam 13 hónapos :) Most a következőt várom, 12 hetesen kezdett dőlni belőlem a vér, de nem lett baja a babának. Szóval persze, lehet sima ügy, meg az se feltétlenül jelent rosszat, ha megint látunk valamit a bugyin... De tök para, az biztos.
2013. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!