Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt valaki, aki többször...

Van itt valaki, aki többször tesztel már halvány pozitívat, aztán a betöltött 5. hét előtt negatív lett neki?

Figyelt kérdés

Velem ma fordult elő másodszorra, és kezdek "kiakadni".

Foglalkozik ezzel orvos? Vagy mivel el sem jut az ember orvoshoz, erre is "legyintenek"?

Hogyan tovább? Mire kell figyelni???????



2013. jún. 1. 21:03
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Szerintem vizsgáltasd ki magad, mert ezek szerint vmi miatt nem marad meg a terhességed. Hormonszint, vagy egyéb vizsgálat! Ha a nődokid legyint rá, akkor menj máshova!
2013. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Igen, kérj hormonvizsgálatot. Az én esetemben sárgatest elégtelenség okozta, hogy nem tudta fenntartani a terhességet. Kaptam gyógyszert és megszületett a fiam. A nemvárt előtt már tesztelnem kellett és szedni/használni a szereket. Egyébként orvostól függ, az enyém nagyon normális.

Üdv

2013. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Ezeken sajnos túl voltam már az első előtt is, és akkor is kaptam Utrogestant.

Ir-em van amit kezelnek, túl vagyok az átjárhatóságin is, minden ok. Kapom a progi pótlást, a férjem is jár maszek andrológushoz.

Alapos az orvosom, de mivel ez nem is igazi vetélés, nem nagyon foglalkozik vele szerintem.

Ha pozi a tesztem (nagyon halványig jutok el, de rózsaszín és egyértelmű), akkor menjek azonnal hcg-re és ha az is igazolja akkor talán elérek valamit? Így nem csak az én szavam lesz ott, hanem egy "orvosi lelet" is...

2013. jún. 4. 07:41
 4/47 anonim ***** válasza:
Mennyit progit kaptál? Csak mert nekem elment azzal is, mert kevés volt. Akkor maradt meg, amikor 3x2 Utrogestan, 3x1 Duphaston volt az adagom.
2013. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
Ja még valami. Az én dokim azt tanácsolta, hogy tesztelgessek nagyon korán, és amint pozitív, azonnal kezdjem a gyógyszereket. Nekem egymás 2x volt ilyen, harmadikra megmaradt a baba. Mindig volt hcg, és kevés volt a progi.
2013. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem veszi komolyan, menj máshoz.
2013. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Atya ég!

Nekem 2*2 Utrogestan, és 2*1 Women1s Cream az adagom.

Erre nem is gondoltam, hogy kevés lehet!

Most nekem azt mondta a dokim, hogy a 30. ciklusnapig progizzak (de most pl. a 9.!!!!-en repedtem, de a 13.-on szoktam egyébként), a 31. ciklusnapon reggel teszt, és ha negatív, akkor nincs baba.

Ez egyenlőre megnyugtatott, és arra gondoltam hogy nem is tesztelek korábban, de most kicsit elbizonytalanodtam!

2013. jún. 13. 20:22
 8/47 anonim ***** válasza:

Ennyit szedtem a másodiknál, amikor elment. Utána maradt meg az emelt adaggal. Javaslom, hogy menj el máshoz, vagy tesztelj korábban és ha pozitív, emeld az adagot önkényesen.

Ha a 9. napon volt tüszőrepedés, akkor már a 23-24. napon érzékeny teszttel próbálkozhatsz. Nagyon szorítok!

2013. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm! Megmondom őszintén, ezen már én is gondolkodtam, hogy délre is kellene még + 2.


Annyit még hagy kérdezzek, hogy ilyenkor nem kellene elkezdeni vérezgetni /barnázni? Már ha létrejött a terhesség, csak kevés a progi! Vagy simán, minden jel nélkül csak úgy elmegy????


Mondjuk nekem eddig nem volt semmi, de ez elsőnél azt mondták bármi oka lehetett, a másodiknál meg hogy valószínűleg rossz volt a teszt. Nem volt rózsaszín a csík egyértelműen, 2 napra rá meg már alig látszott.

2013. jún. 15. 19:40
 10/47 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt előtte barnázás, késett, majd megjött.:(

De nekem a görbém is nagyon szép volt, azon se látszott. A hőm fent maradt, majd hirtelen minden előjel nélkül leesett és megjött. Hirtelen esett le a progiszintem. De azt sajnos nem tudom, hogy ez "szabályosan" hogy van.

2013. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!