Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szülés után tényleg könnyebb...

Szülés után tényleg könnyebb teherbe esni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ugyan úgy 3,5 év után jött a második!
2013. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet általánosan kimondani. Nekem több ismerősömnek könnyebben sikerült. Volt akinek az első iszonyú nehezen, a második meg kb. elsőre. NA ezért én is így gondoltam, ehhez képest nekünk nehezebben jön össze, mint az első. Már lombikra készülünk, pedig problémamentes terhességem + szülésem volt.
2013. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szoptatás ideje alatt kevésbé lehet teherbe esni, a petefészek tüszőire gyakorolt hormonok hatása miatt, de a szoptatás elhagyása után nagyobb az esély.
2013. jún. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SPS válasza:
Ha pszichés okok miatt nehezen jön össze az első, és megnyugodtál, hogy igen lehet gyereked, akkor a második pik-pak. - Legalábbis nekünk
2013. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt is teherbe lehet esni!!! Az nem igaz, hogy amíg szoptatsz, addig nem esel teherbe, nekünk 16 hónap van a kettő gyerek között, pedig rendszeresen szoptattam még az elsőt, amikor kiderült, hogy hamarosan 4-en leszünk! :)
2013. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!