Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen peteérést serkentő...

Milyen peteérést serkentő módszerek, gyógyszerek vannak? Néha szúr két oldalt a hasam ez a PCOS-s miatt lehet?

Figyelt kérdés
PCOS-om van,4 évig fogamzásgátlót szedtem, most azt ajánlotta az endokrinológusom, hogy 3-as kezelést alkalmazzam, de már 3 hónapja, hogy nem jött meg így, hogy csak a Merckformint szedem. Már nagyon szeretnék gyereket. Pedig túlsúlyos se vagyok, eredményeim is jók lettek, mégse jön meg. Napi 2x500mg-ot szedek a Merckforminból.

2013. jún. 8. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A PCOS-tól nem kfájhat igy azt tuti más okozza. medddőségi központba menj. A hármas keezlés akár fél év mire helyre rakja. én most 2 hónapja avivázok, nagyon bizok benne. Nekem rendszeres a ciklusom csak hosszabb mint kéne 30-40 nap. 6 hét torna után 31 napra megjött ez az elmult 2 év legröidebb ciklusa lett. Ja és 14. napon volt jeel a peteérésnek, sajna baba nem lett belőle. Most 18. napon volt jele a opeteérésnek 12 napon voltam uh-on ott aztmondták nem lesz peteérés, de szeritnem most vot scak hát késöbb. nekem úgy néz ki használ a torna.
2013. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyire tartod az előírt ir diétát mert magában a merckformin nem segít. Egyébként is a szigorúan tartott 3as kezelés első három hónapjában még védekezést szoktak javasolni. idő kell amíg helyre áll és nagyon szigorúan tartni a diétát.
2013. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak annyit mondott az orvos, hogy ne egyek túl zsíros húsokat, és egészségesen étkezzek. Nem mondta, hogy pontosan miket kell ennem. Miket szabad és nem szabad enni? Az a baj,hogy is épp, hogy 50 kg vagyok nem akarok még soványabb lenni.
2013. jún. 8. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értek a PCOS-hoz, viszont a peteérést a cickafarkfű tea (napi egy nagy bögre úgy 3 hónapig) segítheti, nekem bevált.
2013. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni ilyen teát?
2013. jún. 8. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Drogériákban, gyógyszertárakban.
2013. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy rendes dokit mert nagy hülyeséget mondott.
2013. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
cickafarkat ne igyál mert PCOS-oknak nem ajánlott mert cisztákat okoz. Mivel foggalmad sincs a diétáról igy máris meg van az ok. Az interneten rengeteg anyag van és keress fel egy dietetikust. A hoxán és a facebookon is van PCOS klub ahol tudjnak ajánlani szakirodalmat és tanácsot adni. Nagyon nem a zsiros hus a lnyeg hanem a szénhidrát bevitel. Cukorbeteg siétát kell tartani. Nézz tuána.
2013. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a Mercformint szeded, nem csoda, hogy nincs változás. A hármas kezeléshez hozzátartozik a diéta és a rendszeres testmozgás is. Gondolom IR-ed van, arra kaptad a gyógyszert. A diéta lényege a megfelelő szénhidrát bevitel (mennyiségi és minőségi megfelelés is fontos) Attól még, mert nem vagy elhízott diétáznos kell. Keress fel egy jó dietetikust, aki elmagyarázza a megfelelő diétát, meg egy jó endokrinológust, aki nem beszél ennyi butaságot. ("zsíros hús")

Egyébként még a hármas kezelés mellett is hónapokba telik, mire javulás következik be.

2013. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!