Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi az az összeg amivel hozzáve...

Valaki80 kérdése:

Mi az az összeg amivel hozzávetőlegesen számolni kell ilyenkor az elejétől a végéig összesen? Ugyanis olvastam azt is hogy kb ilyen százezer volt vagy szokott lenni egy ilyen program?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek nagyon fontos lenne!köszönöm
2013. jún. 13. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis milyen program? Mert hogy azt nem írtad le.
2013. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom lombikra gondolsz. Ha államilag finanszíorzott helyre mész akkor csak a gyógyszereket kell fizetni ezek 100-300ezer között vannak egy alkalommal hogy neked mennyi lesz attól függ milyen gyógyszereket kapsz és hoyg reagálsz rájuk.
2013. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen igen a lombik programra gondoltam tényleg nem írtam bele csak leírtam csak módosítani kellett itt mert hosszú lett amit írni szerettem volna.. nekem azt mondta ma a doki hogy a gyógyszerektől is függ alaphangon 80at mondott és ez 140ig terjedhet.. Igen államilag támogatott helyre járok ezért is kérdezem hogy összeségében mennyi?!Az egész programba az elejétől a végéig ennyit kell fizetni?!
2013. jún. 13. 23:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát egy lombikprogram a stimulációtól a beültetésig kerül ennyibe?!Ez azért fontos számomra hogy tudjam hogy kell alakítani a dolgokat hogy kalkuláljak.
2013. jún. 13. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most voltam lombikon 100400 ftot fizettem a stimuláló gyógyszerekért és a tüszőrepesztőért valamint egy doboz progipótlóért, amiből elvileg többett kellett volna vennem és én a legcsolóbb szereket kapom és minimális adagba.
2013. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én túl vagyok 1 sikertelen lombikon. 18 tüszőm lett, és a gyógyszerekrét kereken 185.000 Ft-ot fizettünk :(
2013. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekunk olyan 160 ezer korul van. Valamennyit majd kapsz vissza az utazasra, meg az sem mindegy, hogy a szurikra hogy reagalsz, nekem ketszer kellett emelni az adagot. Terhesvitamint szamits, azt is kell szedni, 4ezer korul lesz. Inkabb tobbre szamits, nekunk is azt mondtak, hogy olyan 120lesz, aztan jocskan tulleptuk.
2013. jún. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!