Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megnéznétek most a görbém?...

Megnéznétek most a görbém? Nagyon remélem most van peteérésem. Nézzétek meg? Help?

Figyelt kérdés

[link]

tegnap tojásos nyákom volt,most pedig párszor éreztem a jobb oldalon az alhasamban picike feszülést.Múlt hónapban valószínűleg nem volt peteérésem,barna volt a vérzésem is lehet ez okozta.Ezek a jelek és a görbe azt mutatja,hogy vanpeteérésem,és a tüszőrepedés?


2013. jún. 17. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen itt látszik a tr de nem tegnap volt hanem elöbb.
2013. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a ciklus 10.napján igaz?akkor a tüszőrepedés mikor lehetett?jujj de nagyon jó:)
2013. jún. 17. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Alakul ez. :-)
2013. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10-12ig saccolnám:) sajnos közelebbit nem tudok mondani:):)
2013. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor tuti volt peteérésem ennek örülök:) peteérés után kezd el vastagodni a méhnyálkahártya igaz?múlt hónapban mensi előtti napon 5mm volt:S azért gondolom h.nem volt múlt hónapban peteérésem:S remélem most elég vastag lesz:)
2013. jún. 17. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de kezdesz kisse maniakussa valni. 2 honapja probalkoztok, de mostmar minden nap majdnem minden terhes/teherbeesos kategoriaban talalkozok legalabb 2 kerdeseddel. Szerintem egy kicsit elszaladt veled a lo. Ilyenkor meg elvezni kellene a szexet, nem azon gorcsolni, vajon lesz e baba. Es egyebkent a barnazast valoszinuleg a vekony nyalkahartya okozta, es nem forditva. Viszont az alaphod nagyon alacsony szerintem, ez pl alulmukodesre utalhat, ha jol tudom, lehet nem artana megnezetned. Es kerlek allj le, mert igy be fogsz kattanni, es valoszinuleg a parod agyara is mesz vele egy ido utan, arrol nem is beszelve, hogy ezzel sajat magadnak okozol kart. Felesleges ennyi kerdest feltenni, es ennyit aggodni, mert itt is csak laikusok vannak, nem orvosok.
2013. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!