Hiszteroszkópia tb alapon vagy magánúton? A lombikprogramhoz szükséges. Sietni szeretnénk, jobban járunk, ha kifizetjük az 50 ezer forintot? Az reális ár?

Figyelt kérdés
Így álltólag nem 1-2 nap a kórházban, csak 1 óra ambulánsan a magándokinál, és nem egy 8mm-es, hanem egy 3 mm-es eszközzel végzik. Mik a tapsztalatok?

2013. jún. 18. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem Hycosi -m volt, nem tudom ugyanaz-e a kettő, de gondolom hasonló.

Nekem 40.000Ft volt, bő fél óra. és kellemetlen volt, de nem vészes egyáltalán. A katéter felhelyezés fájt, de a többi nem.

Aki tb-n csináltatta ugyanezt, mindegyik ismerősöm kiabált a fájdalomtól, és azt mondták, soha többé!

Nekik vastagabb fém eszközzel, nekem 1 mm átmérőjű szilikonnal csinálták. Az aktuális ciklusom 10 napján nem is volt, nem kellett várni.

2013. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
... mármint meg is volt.... :-)
2013. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
.. még mindig én vagyok... rögtön mehettem is haza, csak azt mondták, ne én vezessek, és 1-2 napot feküdjek otthon.
2013. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hycosi az petevezeték-átjárhatósági vizsgálat, míg a hiszteroszkópia a méh üregét vizsgálja egy apró kamerával, méhsövényeket, letapadásokat néznek vele, valamit azt nézik, van-e endometriózis vagy sem. Nekem mindkettő volt, ez utóbbit altatásban csinálták, nem is hallottam még olyanról, hogy magánban van, ettől függetlenül persze nem azt jelenti, hogy nincs is. :)
2013. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová mennél? Nekem is lombikhoz kellene, a Kaáliból küldtek.
2013. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SOTE 2, de nekem a "rendes" nőgyógyászom ott dolgozik, így gyorsan el lett intézve. Én is Kaális voltam, és szintén a lombik előtt kellett megcsináltatnom. De ez a hiszteroszkópia volt, nem az átjárhatósági.


Az átjárhatóságit még a legelső kivizsgáláskor csináltattam, magánban, és az valóban 50e Ft volt, fél óra, és semmi bajom nem volt utána, de ez egyénfüggő.


Nem pontosan értem, melyikre is gondolsz, de így leírtam mindkettőt.

2013. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!