Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bevált nektek a Premens tabletta?

Bevált nektek a Premens tabletta?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ, mire. premenstruációs tünetek enyhítésére igen, de nem tudom, miért a teherbeesési problémák kategóriába írtán. nem attól lettem terhes, ha ez a kérdés
2013. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 Éve próbálkozunk ,hónapokig szedtem,sokáig dupla adagot is,semmit nem ért:((( csak kidobtam egy csomó pénzt az ablakon...
2013. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Premens-nek alacsony a barátcserje tartalma. Amikor épp nem lehetett barátcserjét kapni, próbálkoztam ezzel helyettesíteni, de nem hatott. Úgyhogy pénzkidobás volt.
2013. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nyilván nem ettől akarok terhes lenni,de mivel premenstruációs tüneteim vannak és ezáltal vszínű peteérésem sincs.Ezért is tettem fel a kérdést.Hátha vkinek pozitív irányba változtak a tünetei a Premens szedése után
2013. júl. 3. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Huuh? A pms es a peteeres nem fugg ossze egyaltalan.
2013. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem,de a doki azt mondta vszínű nincs p.é-m.Csinált vv-t prolaktin szintre,ami normális.de szerinte akkor is hormonális gondjaim vannak és ezért kezdjem el a premenst pár hónapig.,de ne nagyon számoljak így babával,mert nincs sok eséje.
2013. júl. 4. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!