Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges, hogy van peteérése...

Lehetséges, hogy van peteérésem? PCOS-s vagyok,4-5 havonta menstruálok.

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem valószínű. 3as kezelést mióta tartod?
2013. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
több mint 4 hónapja, de nem jött még meg igy, csak mikor fogamzásgátlót szedtem csak úgy jött meg
2013. jún. 30. 20:02
 3/13 anonim ***** válasza:
idő kell neki. Mennyi merckofrmint szedsz? diétát mennyire tartod? Milyenek voltak az értékeid?
2013. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
napi 2 szemet szedek, 3tól rosszul voltam annyit nem birtam, de azt mondta az endokrinológus, hogy ennyinek is elégnek kell lennie, 4hónapja vizsgáltak minden eredményem jó volt.diétázni nem szoktam, mert csak annyit mondom a doki hogy zsíros húsokat ne egyek. egyébként sovány vagyok
2013. jún. 30. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát a menzesz előtt lehet, hogy van. De nyilván csak 4-5 havonta.
2013. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
spontán peteérés se lehet?
2013. jún. 30. 21:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha van peteérés, és nem esel teherbe, akkor utána van vérzés is. Ha lenne peteérésed, lenne vérzésed.

Maximum a 4-5 havonta meglévő menzeszed előtt két héttel van ovud, vagy akkor se.

2013. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A diéta és a mozgás pedig ugyanolyan fontos, mint a mrckformin. Önmagában a gyógyszer nem fog segíteni.

Nem zsírszegény, hanem szénhidrátszegény diétát kéne tartanod.

A vékony IR-esek nehezebben javulnak sajnos, de akkor is kell diétázni, ha nincs túlsúly. Ha jó a diéta, nem fogsz fogyni.

2013. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi, rákeresek neten a szénhidrátszegény diétára :)
2013. jún. 30. 21:49
 10/13 anonim ***** válasza:
A diéta a legfontosabb eleme a kezelésnek, anélkül semmi értelme a gyógyszernek. Nem csak az a lényeg, hogy ch szegény legyen, hanem, hogy mikor mennyi és milyen ch-t eszel.
2013. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!