Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi segíthet a teherbeesésben?

Mi segíthet a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék kérni, mit tehetnék, hogy sikerüljön teherbeesni.Január óta próbálkozunk sikertelenül :( mindenre kíváncsi vagyok, kinek mi vált be...?

2013. júl. 1. 19:21
1 2
 1/15 gömbicica ***** válasza:

szia. nekem esküvő utáni első hónapban már sikerült :-) a másodikkal kiszámoltam, hogy májusban szülessen, és igyekeztünk arra az 1-2 napra tevékenyek lenni. összejött.

Szedtél valaha fogamzásgátlót?

Mondjuk másodiknál én figyeltem a hüvelyváladék milyenségét. azt hiszem, ha "nyulósabbá" válik akkor jó? már nem tudom hogy volt pontosan.

MIndenesetre szerintem NE PRÓBÁLKOZZATOK!!! csak legyetek együtt, csak azért, mert jó.

NE GONDOLJATOK SOSE ARRA, HOGY NA MOST EBBŐL FOGAMZÁS LESZ.

Csak ugy szerelemből, boldogságból legyetek együtt.

Amire rá stresszel az ember az nem jó.

Korod?

esetleg középidőt próbálj a ciklusodban keresni, és ne legyetek nagyon gyakran együtt.

Van akinek tapsra megy, van akinek várnia kell valamiért :-) Bizonyára összejön majd a várva várt csemete Nálatok is.

Orvos nem tekintené ezt kóros állapotnak.Ha belegondolsz 5 hónap alatt nem olyan sok olyan nap van van a ciklus folyamán, ami tuti lenne.

2013. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A lazaság. Ne legyen cél a nemzés, hanem legyetek együtt csak úgy...hagyjatok időt magatoknak, hogy megkívánjátok egymást, de ha már úgy alakul, akkor ne legyél rest felrakni a lábaidat a vállára... most rád kacsintok:-))tudod, csak úgy pihenésképpen... Remélem érted, és remélem úgy maradsz.
2013. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, a lazaság a legjobb megoldás.
2013. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, hát igen a lazaság biztosan segít, és nem szabad rágörcsölni, csakhát olyan nagyon szeretném, már egy nagy pocak láttán is sírva tudnék fakadni, pedig ha azt vesszük még nem is olyan rég próbálkozunk ahhoz képest, hogy van akik évekig dolgoznak egy kis csodán.23 éves vagyok, a párom 33 (nem tudom ez számít e valamit) és kb másfél évig szedtem a Milligest nevű fogamzásgátló tablettát, lehetséges, hogy a gyógyszer miatt várat magára a baby?
2013. júl. 1. 20:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekünk ovulációs tesztel sikerült! Nem is gondoltuk volna hogy aznap van mikor a teszt pozitívat mutatott, szerintem nem is bújtunk volna össze ha nem látjuk hogy két csík. Sikerült is :)
2013. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

az ovulációd környéke felé 2 naponta együttlét sokat segít,mert a spermák 3-5 napig is életképesek,így mindíg van élő sperma ami megtermékenyítheti a petesejtet.

Vitamint szedj (én gravidát szedem) és az ovu teszt nekem is bevállt!

2013. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Csak lazán, nyugodtan és sikerülni fog.A gyógyszer is bezavarhat a hormonháztartásodba ezért nem ártana egy méregtelenítés akár a párodnak is.Ha már tervezitek a babát, akkor célszerű lenne felkészíteni rá a szervezetedet megfelelő vitaminok, gyógynövények fogyastásával, ami Neked és a leendő babának is hasznos lenne. Sajnos a magyar talajban kevés a szelén, ami a spermaszámot befolyásolja, ezért a párodnak is jót tenne a pótlása, csak lehetőleg minőségit fogyasszatok. Sok jó tapasztalat van a gyógynövényekkel időnként még kilátástalan helyzetekben is. Sok sikert Nektek!
2013. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, át igen tervezzük a babát, nagyon szeretnénk, ha végre jönne...szedem az Elevitet, és cickafarkteát is ittam ebben a hónapban ami állítólag segíti a petérést.most nagyon reménykedem hétfőn reggel hánytam, és egész nap émelyegtem, szédükök néha és enyhe, tompa alhasi fájdalmaim vannak minta meg akarna jönni, de addig még van 6 napom, valahol azt olvastam hogy a beágyazódás egyeseknél járhat hányással, émelygéssel, remélem nálam ez történt, nagyon nagy pofon lesz ha megjön :(
2013. júl. 5. 12:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szorítok Nektek! Ha most mégse jönne össze, akkor se kell csüggedni, akkor majd legközelebb. Sikerülni fog.
2013. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Most biztos lepontoznak páran, de a gyors teherbeesésre egyszerűen nincs biztos recept. A női szervezet legbonyolultabb mechanizmusa ez, sok-sok hormonnak, szervnek kell tökéletesen, és meghatározott sorrendben működnie, és még így sem biztos a siker. Az orvosok is csak a nagyon kirívó eltéréseket tudják gyógyítani. Mit javaslok? Sok türelem, egészséges életmód, heti 2-3 (élvezetes) szex...és ha fél éven belül nincs eredmény: kivizsgálás.
2013. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!