Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos vagyok! 2éve nem sikerül...

Pcos vagyok! 2éve nem sikerül a baba, le vették a labot a vért de az eredmények jók! Szeptemberbe akkarnak csinálni nálam egy átjárhatóságit! Belle mennyek? Akinek már csinaltak ilyent kérem h irjon!

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés!

sztk-n ingyenes, de az elképzelhető hogy (nagyon) fáj. A maszek hicosy 40.000Ft, de én nem éreztem semmit, és nincsenek is a féltve óvott petefészkeim/ méhem kitéve rtg sugárzásnak.

Itt csak ezt kell eldönteni.

2013. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem megnyugtatott, hogy azzal legalább nincs bajom. A hormonjaimmal van :(
2013. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem :( en se tudom mi legyen :( bár nekem altatasba lesz ha lesz is valami
2013. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
aviva tornázz!
2013. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bajcsy Kórházban megcsinálják SZTK alapon. Én csak görcsoldót vettem be előtte. Fájt nagyon, mégis átjárható volt mindkét petevezeték.

Emellett menj el endokrinológushoz is, aki hormondoki és beállítja,. ha esetleg elcsúszott a TSH, prolaktin, mert ez is befolyásolja a teherbeesést!

Történetem: csakazertis2010.blogspot.com

2013. júl. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!