Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Véleményeket kérek a János...

Véleményeket kérek a János Kórház Meddőségi Centrumától?! Ugyanis hamarosan oda készülünk a párommal!

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi oda mentünk, miután 1 évig nem sikerült magunktól összehozni a babát. Mivel nem volt fizetős, sokan voltak mindig, szinte sorállás volt. Kiderült, hogy miért nem jön össze, de ahelyett, hogy az okát megszüntették volna, inszeminációt javasoltak, amit halasztottunk. Végül elmentem endokrinológushoz (ezúttal magán) és 1 éves kezelés eredményeképpen megfogantam.

Ha a férfivel van gond, vagy a nőnél fizikális oka van a meddőségnek (pl nem tájárható a petevezeték), "jó" dolog a meddőségi centrum, de ha hormonális eltérésed derül ki, irány egy endokrinológus, és lehet természetes úton is babátok.

2013. júl. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Történetem: csakazertis2010.blogspot.com
2013. júl. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ahogy az előttem levő írta, mivel a BMC állami, sokszor nagyon sokan vannak - nem csak időpontot nehéz kapni, hanem a reggeli vérvételek és társai is eléggé időigényesek. Az asszisztensek alapjáraton kedvesek, de néha azért belefuthatsz bal lábbal ébredt emberekbe. A dokik már többször "nyűgösek", ill. nekem valahogy "személytelennek" tűnt, mint amikor a szalagon én vagyok a százezredik paradicsom, nekik csak egy "eset" vagyok, őszintén, nem emlékszem egy emberi beszélgetésre, csak tényközlésre. De a cél szentesíti az eszközt, a kivizsgálás nagyon fontos, ott erre sor kerül, ebben nincs hiba. Utána, ahogy már írták, még mindig olvass utána, létezik e a "problémátokra" alternatív megoldás! Hajrá!
2013. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!