Járt valaki úgy, hogy a sperma rendben volt, de sok volt benne (14-16-szorosa a normálisnak) a fehérvérsejt; viszont nincs baktérium, nincs gyulladás? Sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Az andrológus kikezelt egy bacit bő fél év alatt, a prosztatagyulladást kizárta. Azt mondta, ha nem onnan jön a sok fehérvérsejt (ami gyulladást jelent valahol a szervezetben), akkor nem foglalkozunk vele!

Ettől függetlenül járunk góckutatásra, de eddig sehol semmi.

2 év próbálkozás alatt egyszer estem teherbe, de az 5. hét előtt spontán elhalt; azt mondták, akár a sok fehérvérsejt szám is lehetett a ludas (a beteg sperma).

A legutóbbi vizsgálaton ++ lett.



2013. júl. 6. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Ki hogyan vélekedik vele ez az én-mi szerény véleményünk

csak pénz kihúzás a zsebünkből.

Találtam egy lelkiismeretes nőgyógy.dokit aki közölte

velünk hogy a "bacit antib.gyógyítani?Atya ég baromság.

Nem tudom nektek mit írt fel gyógyszert antib?

Azt kérdezte a páromtól hogy mi a foglalkozása munka köre

mert ha egésznap sofőr autót vezet,vagy rázkódik a teste egész nap az nem jó.(Nem ilyen munkát végez az én párom)

Javaslat:Ne fürcsizzen sokáig minden nap fürdőkádban inkább zuhanyozzon.

Mi a 1000mg erős c.-vit szedjük minden nap mindketten.

+az omega 3zsír sav.

Van akinek segített talp masszázs pár alkalom sikert aratott.Hajnalban jó-jobb szerelmeskedni.

Odáig jutottunk hogy elég a dokikból nem segít senki,lötyögnek semmitevésben a hónapok.Aztán mire vissza emlékszünk elmúlt félév-év semmi.

Kistesót szeretnénk 2éve nem sikerül.1gyerek hála egészséges elsőre sikerült.nem értjük mi lehet a gond"testi-szervi-hormonális,IR,Apuci ok.

Csak az lehet a sikertelen hónapok oka a srtessz,az idegeskedés épp ezen a gondon mert már ezt váltotta ki bekőlünk.

Aviva tanf.elvégeztem 2hete tornázom sok siker történetet kaptam,olvastam már.

Bejelenkeztem kineziológushoz tudom hogy pénz kérdése a dolog a párom ugyan nem hisz benne.Azt mondtam 1-2alkalmat megpróbálok oldhatja a központi gondot a félelemet,a stresszt.

Sikert kívánok nektek!!!

Ez javaslat,tanács olvassál az aviváról,kineziológusról itt ezen a gyak.?oldalakon is.

Írj mit gondolsz soraimról kérdezhetsz nyugodtan.Puszi

2013. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!