Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Cickafark+palástfű tea fogyasz...

Cickafark+palástfű tea fogyasztók tapasztaltok szokatlan tüneteket?

Figyelt kérdés
Hatással van a mensire is? Nekem minden furi tünetem van.20.naptól mellbimbó érzékenység, medencetájéki fájdalom.Ez elmúlt mostanra.Barnázás csak egy pici volt mensi előtt, eddig pár napot mindig barnáztam.Mensikor semmi görcs, a vérzés is minimális.Két napot késett is.Most nem tudom kezdjem a cickafark teát inni, vagy azért vegyek egy tesztet? Ti tapasztaltatok hasonlókat?
2013. júl. 7. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem cickafarktól semmi ilyen nem volt.
2013. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, policisztás lett tőle a petefészkem. Lombikra jelentkeztünk és ott derült ki, hogy televan cisztákkal, vagy egy csomó megérett, de el nem távozott petesejttel a petefészkem. Magától elmúlt, mikor abbahagytam a teaivást, de ilye felelőtlenségbe nem mennék bele mégegyszer. Szerintem csak akkor idd, ha tudod, hogy nem megfelelő a peteérésed. Nekem semmi gond nem volt vele, mint később kiderült, én meg ittam, mert azt hittem, azért nem esek teherbe, mert nincs peteérésem.
2013. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.Valószínű nekem a palástfű zavart be egy kicsit. A tesztem negatív lett. Elkezdtem megint a cickafarkot. Jövő héten megyek nőgyógyászhoz.Meglátom hogyan tovább.
2013. júl. 11. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!