Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Peteérés nélküli ciklusom van?

Peteérés nélküli ciklusom van?

Figyelt kérdés

Ilyen még nem fordult elő, 1 éve vezetek görbét, de minden hónapban volt tüszőrepedésem. Ti mit gondoltok a görbe alapján?

[link]



2013. júl. 7. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A tojásnyák miatt én azt mondom volt peteérésed, csak valami bezavart a hőmérőzésbe (meleg, megfázás, alvás hiány stb) Egészséges nőknél is van 1-2 alkalom, hogy nincs peteérésük nincs ezzel baj. De szerintem volt.
2013. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Én is úgy gondolom, a nyák, petefészek fájdalom, szexéhség (bocsánat, de nálam ez is pé-s tünet), puffadás stb. megvolt. Én is a hőmérőzés "hibájára" gyanakszom, mert 1 hete hőhullámok gyötörnek, és 1 egész fokokat ugrál a hőm, így reggel ugyanabban az időpontban nem biztos, hogy reális képet kapok :) Beteg nem vagyok, de ez az állandó izzadás már megnehezíti a napjaimat (és az éjszakáimat is) :(
2013. júl. 7. 21:39
 3/8 A kérdező kommentje:
A pénteki pozitív ovuteszt reggeli pisiből van, esténként negatív azóta is.
2013. júl. 7. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha volt, akkor is csak a 19. napon.
2013. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na végül nem volt peteérésem, nullaegészvalamennyi lett a progeszteronom :S Viszont tegnap és ma fájt a petefészkem, és ma volt egy nagy adag tojásfehérjés nyálka, úgyhogy még nem temetem el ezt a hónapot :)

4 hónapos Closty-kúra következik, persze szünettel, de a doki azt mondta, hogy szinte biztosra vehetjük, hogy ezalatt összejön a baba :))

2013. júl. 8. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvosilag bizonyítottan egyszer nem volt pé-d és máris kapod a Closty-t? Nem semmi.
2013. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, már szedtem ebben a hónapban. PCO-s vagyok.
2013. júl. 10. 22:41
 8/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja meddőségire járunk, ott kivizsgáltak előtte.
2013. júl. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!