Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Folyás kérdés? Mitöl változhat...

Folyás kérdés? Mitöl változhatott meg?

Figyelt kérdés
Alap járaton,kicsit szagos,bő,sárgás folyásom van.viszont kb 1hete megváltozott.kevés,vagyis inkább naponta többszöri,szagtalan,szintelen,vagy enyhén fehér lett,ami csomósan jön ki.mitöl változhatott meg?
2013. júl. 16. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A kicsit szagos sárgás folyás miatt voltál már dokinál, szerintem érdemes ránézni, mert elvileg fehér és szagtalannak kellene lennie. (nem vagyok orvos lehet ez is normális, de ha még nem nézték akkor érdemes lenne) A mostani folyásod nem tojásfehérje jellegű, mert az meg peteérésre utal. Viszont ha alapból is van egy kisebb fertőzésed (szagos folyás) akkor lehet, most még inkább elszaporodott a baci és attól lett túros a folyásod. Viszketni nem viszket, alhasi panaszaid nincsenek?
2013. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem viszket,az alhasam néha fáj,de nem betegedtem meg 1hete.a hasam meg nen is tudom,nem görcsöl,hanem inkább mintha a gyomrom égne.a folyásom meg,ne haragudj hogy ezt irom,de leginkább olyan,mint amikor valaki elélvez aktus után.
2013. júl. 16. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy peteérés?
2013. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már a mensim is elmaradt...
2013. júl. 20. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha terhesnek gondolod / érzed maga miért nem tesztelsz? A folyásodból még orvos sem tudja megmondani, hogy terhes avgy vagy sem, nem hogy mi.
2013. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miből kellet volna tudnom, hogy elmaradt, csak egy ötlet volt...

Ha meg elmaradt akkor meg csinálj tesztet, ha negativ orvos ha pozi akkor is aztán majd ő megmondja...

2013. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!