Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » MIért nem esek teherbe? MIért...

MIért nem esek teherbe? MIért jön meg mindig?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, nem voltam eddig rajta a teherbeesés témán. A volt férjemmel 7 évig éltem együtt, vele nem estem teherbe. Elmentünk meddőségire, és ott nem igazán találtak semmi okot, azt mondták hogy ő túl stresszes életet él, és 16 milliós a spermaszáma, ami elég alacsony, és hogy ha összeszedi magát, akkor ez javulni fog. nekem nem mondtak semmit, hormon, peteérés, átjárhatóság, meg egyéb ás vizsgálatok jól sikerültek. Idő közben elváltunk. Azóta új barátom van. Nem védekezünk, és volt hogy már naptár szerinti peteéréskor is voltunk együtt, direkt figyeltem. és vele se esek teherbe. De az hogy itt volt ez a 7 év, és nem, hát gondoltam a férjemmel lehetett a gond. De hogy az újal se, ezen most beparáztam rendesen. Bár az van, hogy elég stresszes volt a válás meg minden, lehet hogy azért. Már leszokok a cigiről, vettem béres vitamint. sportolok, próbálok megnyugodni, hogy ne stresszeljek semmin. Mit lehetne még kitalálni? mit mondtok erre? van valai ötletetek, tanácsotok, tippetek? tapasztalatotok, hogy tinektek hogy sikerült? MI lehet a gond? már kezdek félni, főleg igy hogy nem talátak semmi kezelhető bajforrást, mert azt mondják ez a legnehezebb. túl idős vagyok már ahhoz hogy most kezdjek el mindenféle kezelésre járni, de a kapcsolatom meg elég fiatal még ahhoz, hogy komolyan ráfeküdjünk a gyerek témára. úgy vagyunk vele ha jön, akkor jöjjön, de igy dolgozni még nem hinném hogy komolyan lehetne az ügyön mármint hogy orvos stb, mert a párom még nem gondolja ezt annyira komolyan. most is érzem hogy már meg fog jönni, és nagyon rossz ez az érzés, hogy megint nem, megint várhatok még 3 hetet, és már egyre reménytelenebbül állok elébe a dolognak, hogy tudom hogy úgyis meg fog jönni. mi állhat ilyenkor még a háttérben? miért nem sikerül nekem? segitsetek annyira értetlenül állok ez előtt.

2013. júl. 17. 22:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

A Béres vitaminok (Béres csepp, stb.) nem rosszak. De ha gyereket akarsz, akkor tehesvitamint szedj, már mostantól. Ha sok a stressz, hozzá Magne B6-ot is. Én előtte csak Matruelle-t szedtem (de bármelyik terhesvitamin jó, amelyik szimpi neked), nekem a doki mondta azonnal a Magne B6-ot.

Állíólag a meddőségnek pszichés okai is lehetnek, pl. nem tudsz megbízni a pasiban tudat alatt, ezért nem leszel terhes. Esetleg ha minden kötél szakad, próbálkozz meg pszichológussal. Én is fontolgatom, mert én meg túl aggódós vagyok, és már elegem van a rettegésből.

Sok sikert!

2013. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
az az idegesitő, hogy az orvosok úgy nem igazán mondanak semmit. nem igazán törik magukat. ez a csinálják, majd előbb utóbb összejön. mindig ez a válasz. ne tudom mit kéne még kipróbálni ami segithetne, vagy hova kéne menni, ahol segitenének úgy igazán. ha van még ötlet, tapasztalat, szivesen venném!
2013. júl. 20. 00:10
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a Béres terhesvitamint, de ha terhesvitaminként (gyógyszer) árulják, gondolom, hogy az is jó lehet. Ha csak "étrendkiegészítő", akkor nem igazán elég. Ezt a patikában meg tudják mondani.
2013. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
hát konkrétan még egy ilyen terhes női vonalrajz is van rajta, uh gondolom az lesz.
2013. júl. 20. 17:02
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia! Csak ne stresszelj, sikerülni fog!Először is egy méregtelenítés mindenképpen hasznos lenne lehetőleg mindketőtöknek. Ezt követően érdemes lenne feltölteni a szervezetedet vitaminokkal, ásványokkal, felkészíteni a terhességre.Minderre érdemes minőségi gyógynövénykivonatokat fogyasztani. Van olyan is, ami a spermaszámot is növeli egyéb jótékony hatásai mellett. Sok jó tapasztalat van velük még reménytelennek tűnő esetekben is.Erről van egy jó természetgyógyász előadásom is, akinek az ajánlásai alapján sok baba születet. Sok sikert!
2013. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
hát amugy is elég vékony alkat vagyok, ezért nem akarok salaktalanitani, mert félek hogy még jobban lefogyok. vitaminokat szedek. :) köszi a választ.
2013. júl. 20. 21:35
 17/20 anonim ***** válasza:
Szia!A szervezet méregtelenítése nem feltétlenül jár fogyással.Évente rengeteg káros anyagot megetetnek velünk és egy része bent marad a szervezetünkben. Mint ahogy a lakásban is időnként nagytakarítást csinálunk, ugyan ezt a szervezettel is érdemes elvégezni. Nem véletlen voltak pl régebben a böjtök is.Míg sok a méreganyag a női szervezetben az akadályozza a fogantatást is.Ha meg fogynál azon is lehet segíteni.Az jó, ha szedsz vitaminokat, csak érdemes a minőségüket, a vitamintartalmukat, összetevőiket megnézni. Sok vitamin felszívódásához még más vitaminokra, ásványokra is szükség van, különben csak pénzkidobás.A mesterséges vitaminokkal eleve gond van.
2013. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Szia!

Velem is ugyan ez a helyzet mint veled!

Lassan 8 éve vagyok párommal és már évekóta tervezzük a babát,de eddig semmi!

Voltunk mi is meddőségi vizsgálaton a Kaáli intézetben,spermium szám nézés stb stb..a végén kiderült nincs semmi bajunk,igaz páromnak alacsony volt a spermium száma,de Fer14 tablettával orvosolható ezen kívűl semmi.

Azt hozzá tenném,hogy páromnak már van gyereke,én még sosem voltam terhes az elmúlt 27 évem alatt.

Nekem azt mondta a doki,hogy nagyon erős a szervezetem védekezőképessége,ezért nem esek teherbe.

Szedtem már Clostyl-t,folsavat,voltunk 3-4x inszemináción,tásetem HSG-n is de semmi :(

Csak arra nem adtak tippet,mivel gyengíthetném a szervezetem,mert tényleg erős az inmunrendszerem,sosem vagyok beteg max náthás 1évben 1x az is 2-3 nap és lmúlik gyógyszert sem szedek,csak fejfájásra..

2014. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Megoldódott azóta a gond? Lett kisbaba?
2016. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
szia, köszönöm kérdésed. Azóta megjártuk a Bmc lombik intézetet, 3 lombikom volt, de egyik se sikerült. nálam nem találtak semmit, de a srácnál sajnos gondok voltak, mint kiderült, 2% -os volt a morfológiája a spermájának, és ezzel csak lombikkal lehet gyereke. hogy miért nem maradtak meg, nem tudni. Közben szétmentünk, és új kapcsolatom van, és most remélhetőleg babát várok, de még csak 8o%, tegnap voltam orvosnál.
2016. okt. 20. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!