2 éve próbálkozunk a 2. babóval sikertelenül. Aviva torna mennyire hatékony? Kinek segített? Mindent megteszek.

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a barátcserjét és a cickafark majd palástfűteát. Tavaly májusban volt egy méhnyak gyulladásom, szerintem abból maradt vissza valami. Bár az orvosom ezt kizártnak tartja.Január óta hol 24 hol 35 napra jön meg. Teljesen kétségbe vagyok már esve.
2013. júl. 20. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézett valamit nálad a doki? (hormonok, átjárhatósági vizsgálat, férjednél andrológiai vizsgálat)

Ezeket meg kellene nézni attól függetlenül, hogy van már egy gyereketek. 2 év már indokolja nagyon a vizsgálatokat!

2013. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, elfelejtettem írni, hogy én is próbálkoztam mindennel (cickafark, palástfű, aviva torna, természetgyógyász), de orvosi segítség is kellett. Kicsit magas volt a prolaktin szintem, amit az itteni kórházban teljesen jónak tartottak. Kerestem másik orvost, írt fel rá Bromocriptint, megcsinálta az átjárhatósági vizsgálatot (rendben volt), és írt fel Clostilbegytet. A 2. hónapban terhes lettem.:)

Ne várj feleslegesen, mert mi is több mint 2 évig vártunk, 1 év után volt egy spontán terhességem, de sajnos csak 9 hétig tartott.:( Velem itt helyben nem foglalkoztak, mondván essek teherbe spontán.:(

2013. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát kedden megyünk dokihoz eddig szabin volt, mindenképpen kérni fogom a vizsgálatokat.Tényleg az őrületbe kerget ez a rendszertelen menstruáció.Köszönöm a választ.
2013. júl. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!