Kinek mi használt sperma szám/minőség javítására?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk (bőven 30 év alatt), és elkeserítő, hogy ezzel az eredménnyel még inszemre sem lenne esélyünk :( Valószínűleg kiújult varicocele okozza a problémát (ezt majd a doki megmondja), addig is, nektek mi használt? Reménykedem, hogy van lehetőség a lombik előtt :(

2013. júl. 24. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 millió/ml volt. Megvettem a fer 14-et, férjem kb 3 hete szedte amikor terhes lettem.


Előtte 2,5 évig semmi. De nekem is voltak problémáim. Szóval én esküszöm a fer 14-re, de a kivizsgálás nálatok szükséges mindenképpen. Ha herevisszér, akkor amíg nem műtik meg, semmi nem fog segíteni.


Az én férjem nagyon kevés féle ételt eszik meg, ezért gondoltam, hogy valamilyen hiány okozhatja.

Nem tudom hogy ennek köszönhetjük-e, de én azért mindennap megcsókolom a fer14 dobozát.

Férjem 33.


6+5 hkm

2013. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Intimtorna. A neten megtalálod, hogy a férfiaknak hogy kell csinálni, nem egyszerü de nem is lehetetlen. Nem szedett semmi bogyót a férjem csak ezt csinálta, nekünk is csak a lombik jöhetett szóba. Kevesebb mint 1 évig csinálta és az eredménye itt van a hasamban. Sok sikert nektek.

23h km

2013. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fer 14. 10 millió/ml-ről 30 millió/ml lett 3 hónap szedés után a férjem értéke, és teherbe is estem, ami addig már 2 éve nem sikerült!
2013. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!