Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lesz attól már sokkal...

Mitől lesz attól már sokkal olcsóbb egy kocsi, mert "HASZNÁLT"?

Figyelt kérdés

Annyira fura. Jó, lehet én nem vagyok szakértő. De sokszor fenn van egy oldalon, hogy PÉLDA: mondjuk újonnan 3 millió egy kocsi, de 3 hónaposan eladják(azért gondolom durván kell nyúzni, ha tényleg tönkre megy benne valami olyan ami nem garanciás 3 hónap alatt) és a kocsi MÁR csak 2,4 millióért van fenn.

Most komolyan mi viszi le azt hogy 600 ezerrel olcsóbb lesz attól a 3 hónaptól?



2013. ápr. 29. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Tönkre nem megy semmi, de a legtöbb a bejáratáson múlik.
2013. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű az ok: túltermelés és túlkínálat. A régi rendszerben egy 3 éves Ladát új árában, vagy fölötte is el lehetett adni, mert hiány volt belőle.
2013. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te megvennél egy 3 hónapos használt autót ugyanannyiért, amennyiért vadi újonnan is megkaphatod? Na pont ezért veszít az árából már akkor ahogy beleültél.
2013. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már használat közben javításra szorult vmiért, vagy van rajta vmi karcolás, v szétülte esetleg az előző ülést a tulaj; ilyenekre tudok gondolni, én se vagyok szakértő:S:)
2013. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez reális. Ha 2,8 vagy 2,7 millióért adnák, akkor elgondolkoznék rajta, hogy +300k-ért már vadi újat vehetnék szalonból.
2013. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha beülsz a szalonban az új autódba, kihajtasz, megállsz az utcán, és már 5-10%-al kevesebbet ér.
2013. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
ez olyan mint a szűz és a nem szűz közötti különbség egy szűz lányért adnak 100 tehenet egy nem szűzért meg semmit
2013. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják, azért, mert ha nem lenne differencia - vagy elhanyagolható - mindenki inkább új autót venne.
2013. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!