Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi késés után nevezhető a...

Mennyi késés után nevezhető a vérzés késése kimaradásnak? Május 23 volt az utolsó vérzésem első napja, terhes nem vagyok. Ez már 1 hónapos kimaradásnak számít? Orvoshoz augusztus végére kaptam időpontot.

Figyelt kérdés
Hormonzavaraim vannak, kezelnek is vele, de ennyit nem késett még!
2013. júl. 26. 05:28
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez már kimaradás. akkor kb juni 23 körül is meg kellett volna jönnie sőt már júli 23 körül is.dEz már két hónapos kimaradás. Én lehet kérnék máshova időpontot hátha hamarabb kapok..
2013. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát a júliusi nem biztos hogy ki fog maradni. Végül is még csak 26.-a van.


Megpróbálok azért másik kórházat is felhívni. Alapvetően magánorvoshoz járok, de most szabadságon van szeptemberig.

2013. júl. 26. 08:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet.
2013. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már csináltam amikor 2 hetet késett. Negatív volt.
2013. júl. 26. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csinálnék egyet újra.
2013. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A férjem már kérte, hogy csináljak mégegyet, csak már nincs itthon teszt. Úgyhogy a hétvégén veszünk 1et. Bár mondtam neki, hogy ne reménykedjen... Azért megcsinálom vasárnap. Bár a legutóbbi is ki kellett volna hogy mutassa ha baba lenne, mert 2 hét késésnél csináltam.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. júl. 26. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem bírnék augusztus végéig várni,menj egy olyan orvoshoz aki azonnal tud fogadni.
2013. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendszeres nálad, hogy ilyen ritkán jön meg? Esetleg PCOS irányába vizsgáltak már?
2013. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!