Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hetes terhes vagyok, (augusz...

Unequivocalion kérdése:

6 hetes terhes vagyok, (augusztus óta) regisztrált PÁLYAKEZDŐ munkanélküli -vagyis nem volt még bejelentett állásom! Hova forduljak így támogatásért?

Figyelt kérdés

Sok mindent megtaláltam már az interneten, a gyedről és az anyasági támogatásról.. Csak az a gondom, hogy mindenhol a munkaviszonyhoz kötik, ami nekem még egyetlen nap sem volt! 22 éves vagyok, és ugyan volt már több munkahelyem, egyik sem volt bejelentett. Lehet mondani, hogy "könnyelműség", igen, az volt, de úgy gondoltam ráérek még "megkomolyodni". Viszont most itt a baba -->és mindenképp meg szeretném tartani!

Nem tudom, ennyi idősen és nulla hivatalos munka-tapasztalattal hova lehet fordulni? Kérem, ha valaki tud ezzel kapcsolatban bármit, vagy van tapasztalata, ossza meg velem! Köszönöm!


2012. okt. 25. 17:03
 1/4 Jégtánc ***** válasza:

CSP jár és gyes.Na meg az 1x-i anyasági


[link]

2012. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg csak ennyi jár. Most már sajnos minimum 365 nap kell a gyedhez is.
2012. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizony, gyes+csp=37850ft, 1xi anyasági=64párszázft.

Nekem volt alkalmilag bejelentett munkaviszonyom (hetente 3-4 nap 8 hónapon keresztül), előtte 4 hónapos folyamatosan bejelentett, és mégis csak gyest kapok...

2012. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 1. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!