Méhenkívüli terhes vagyok?

Figyelt kérdés

-15 évig szedtem fogamzásgátló tablettát, 2 éve bbahagytam.. Nem éltem nemi életet.

3 hete voltam együtt a barátommal (6x melyből egyszer sem védekeztünk)több mint egy hete kellett volna hogy megjöjjön, de még apró jele sincs.... vettem egy tesztet,negatív lett. Viszont a mellem le akar szakadni, a derekamról nem is beszélve, jobb oldalt erős alhasi szúró fájdalmam van,combomba sugárzik és barnás folyás.Állandóan aludni akarok, émelygek... Lehet méhenkívüli terhes vagyok? Segítsetek légyszives. Dokihoz jövőhétre van csak időpontom, de nagyon feszült vagyok.



2013. júl. 30. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Méhenkívüli terhességet is kimutat a teszt. Teljesen alaptalan gyanú:)
2013. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A teszt nem azt mutatja, hol ágyazódott be, hanem a terhesség során termelődő hormont mutatja ki, ami amúgy egyáltalán az émelygést, fáradékonyságot,stb. okozhatná, ha várandósság miatt éreznéd. Negatív teszt mellett egyáltalán nem tippelnék terhességre.
2013. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Méhen kívüli terhességet csak ultrahanggal lehet kimutatni. Ha méhen kívüli terhesség lenne, akkor is pozitív a teszt, mert HCG lenne a szervezetedben ugyanúgy.

Egyébként a tünetek utalnak terhességre, vegyél még egy tesztet ha gondolod, de nem lehetetlen, hogy terhes vagy.

2013. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na kiderólt mibajod?
2013. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én vagyok a kérdező. . 2nap dőlt belőlem a vér. . vettem másik tesztet ami negatív. . jövőhéten doki. megírom mit mond.
2013. aug. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!