Mennyi az a kg amennyit le kell adni ahhoz hogy nagyobb esély legyen a terhességre?

Figyelt kérdés
Hány % ?

2013. júl. 31. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én 165 cm vagyok, 100 kg voltam, lefogytam 15 kg-t. 5 hónap alatt teherbe estem úgy hogy 2 hetente voltunk csak együtt Párommal.


(PCOS is vagyok/ voltam, mert már eltűntek a ciszták)

2013. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Sziaaa ! :))

Uh de jó , detto ugyanez én is . Igaz még csak 4kg minusznál tartok , de megcsinálom akkor is ! ;)

Szép estét ! :)

2013. júl. 31. 21:37
 3/21 anonim ***** válasza:
A PCOS nem gyógyitható nem mulik el csak szinten tartani lehet. Az inzulin rezisztenciát kell kezelni.
2013. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Anno, kb. 5 éve fogytam 25 kg-t,de aztán visszajött mind....Februárban kezdtünk el próbálkozni... és Márciusban megfogant a picur... Az első 3 hónapban fogytam 3.5 kg-t, így vagyok 100.5 kg... ezt tartom azóta is,pénteken leszek 23 hetes terhes.
2013. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A férjem így szeret, így ismert meg...és hozzám fér... Általában senki se hiszi el, hogy hány kg vagyok.... és látszik rajtam, hogy terhes vagyok...

Nem gondolom,hogy bármelyikünk felett is ismeretlenül kellene pálcát törnöd, ítélkezned.

2013. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
s 5-ös hozzászóló kihasználja az inkognítót. Ö ettöl most jobban érzi magát mert egy loser egyébként és öt csesztetik valami miatt, itt tölti ki ezt a frusztrációját, nem kell vele törődni. veletek ellentétben ö egy boldogtalan magányos ember valószinüleg, nektek meg van családdotok férjetek stb.
2013. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Drága 5öske !


Neked biztos nincs semmi önbizalmad , és mint mondta az utolsó hozzászóló , itt éled ki magad . Nevetséges vagy .

Ha azt hiszed ezzel bármylikünket megbántottad , nagyon tévedsz .

Ismeretlenül is megállapítom rólad , hogy te kkora paraszt vagy, hogy érted, mit mond Győzike .

Egyébként mit szólsz be ? Amikor azt se tudod melyikőnk hogy néz ki ? A kérdésembe nem közöltem hogy hány kg vagyok . Szóval jobb lesz ha elhúzol innen .


Többieknek köszi a hozzászólást ! Választ megkaptam amire kíváncsi voltam . Szép napot nektek ! :)

2013. aug. 1. 08:18
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Persze biztasd csak magad,hogy én milyen szerencsétlen vagyok,ha ettől jobban érzed magad csak tessék engem nem zavar:D Egy nő ne legyen 65 kilónál több,hacsak nem 185 magas ezt a orvosok is megmondják nagyon egészségtelen no meg a kinézet. Na pápá
2013. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem magam bíztatom , csak röhögünk hogy te mekkora gyökér vagy ! Szerintem egy kis 16 éves , nyomi lehetsz . :)

Aki a katalógusban nézegeti a modell lányokat .

Írhatsz ide amit akarsz,témát VELED lezártam .

2013. aug. 1. 13:13
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát igen látni,hogy TE csak katalógusban láttál szép nőt:) Én is lezártam veled a kérdést törlöm is a válaszaimból. Amúgy nem értem a kövérek és csúnyák miért támadják le azonnal az embert. Igen nyugodtan hiheted,h nyomi vagyok,mondom ha te ettől lenyugszol. Na szia, azt írsz vissza amit akarsz/akartok már nem tudok rá reagálni.
2013. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!