Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fél éve próbálkozunk! 10...

Barbi840110 kérdése:

Fél éve próbálkozunk! 10 naptól 3 max 4 naponta vagyunk együtt, ovukor mindig! Fél éve sikertelen a próbálkozás! Ki hogy bírja ezt elviselni? Nektek mennyi idő alatt jött össze? Milyen praktikákat próbáltatok?

Figyelt kérdés

Már van egy kislányunk, novemberben lesz 2 éves, ő azonnal összejött! 3 hónapja kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van és legnagyobb valószínűséggel emiatt nem maradok terhes! Tsh:6,2 Szedek rá letroxot 37,5 mg-ot!

Nemsokára megyek vissza vérvételre meg endo dokihoz, remélem jobb eredményeim lesznek!

2 hete mikor megint megjött elkezdtem használni a méhpempőt, hátha sikeres lesz és beválik nekem is :)

Az lehet, hogy többet kéne együtt lennünk Apukával, de ő nagyon sokat dolgozik, többször úgy vagyunk együtt, hogy hulla fáradt de azért igyekszik :) :)

Tapasztalatok érdekelnének, remélem sokan reagáltok! :)


2013. aug. 2. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nehezen viselem már.November óta próbálkozunk,decemberben pozitív tesztjeim egész sora volt,de elvetéltem.Május végén újra teherbe estem,de újra vetélés lett a vége.Voltam orvosnál,de nem igazán foglalkoznak a problémámmal.
2013. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező 3éve próbálkozunk.Azóta volt egy vetélésem.Szünet után eltelt már 1,5év.Tegnap voltam dokinál annyit mondott fogynom kell és elküldött terheléses cukorvizsgálatra.

Nagyon nehezen viselem, de sajnos nem tudok mit csinálni, ha meglesz az eredményem és semmi baj a cukrommal és nem csinál semmit akkor dokit fogok váltani, mert egy hormonvizsgálat is belefért volna szerintem.

Kedves válaszolo neked annyit tudok mondani, hogy szerintem keres fel egy másik dokit hátha ő jobban fog veled foglalkozni.

És kitartás.

Annyi szerencsém van, hogy az orvos mikor mondta az aszisztensnekna dolgokat kivettem, hogy van egy 18mm es érésben lévő tüszőm, mátol együtt is leszünk minden nap remélem még nem késtem le róla...

Pozi tesztet kivánok.

2013. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A dokikkal semmi gond, anyumm eü-s és ő intéz mindent!

Én 3 hónap sikertelenség után mentem vissza először cukorterhelésre, mert az előző terhesség alatt cukros lettem, ott nem volt gond, inzulinszint is rendben volt!

Akkor derült ki, hogy pajzsmirigy problémák vannak, mentem endohoz, anyumnak köszönhetően azonnal és nem kellett 2-3hónapot várni, hogy eljussak oda is. Sajnos a pajzsmirigyesek nagyon nehezen esnek teherbe és kezeletlenség esetén sokszor el is vetélnek :(

2013. aug. 3. 07:14
 4/8 A kérdező kommentje:

Én mindkettőtöknek köszönöm a választ és szerintem érdemes lenne elmennetek egy mindenre kiterjedő vérvizsgálatra. Tényleg nem tudom, hogy akinek nincs ismerőse az ezeket hogy intézi, talán háziorvos ír beutalót rá. A vetélés sajnos lehet pajzsmirigy és a súlyprobléma is erre adhat okot!

Én másfél éve csak fogyizok, tény lefogytam 20 kg-t, de előtte 30-at hiztam :( A fogyás kinszenvedés, csak akkor fogyok, ha nem eszek semmit, én jelenleg joghurton élek, mert csak így fogyok! A méhpempőbe pedig nagyon bízok, elvileg helyrerakja a hormonjaimat is, de hát tapasztalat nincs..... Én is még fogyni akarok, mert jelenleg 90 kg-t mutat a mérleg, 172cm vagyok. Legalább még 10 kg kéne. Bár a súly se tudom összefüggés e, a kislányommal 85-86 kg voltam mikor terhes lettem és mondom ő azonnal összejött!

2013. aug. 3. 07:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem vagyok nádszál,de nem is vagyok olyan elhízott,nem hinném,hogy nálam ez lenne a probléma.A munkám miatt évente kell évente kell üzemorvoshoz járnom,és abba beletartozik a labor is.Múltkor direkt levetettem egy TSH-t,teljesen normális volt.Én hormon problémára gondolok,mivel anno mikor serdültem,voltak ilyen jellegű problémáim.De hiába megyek orvostól-orvosig,egyik sem hajlandó velem rendesen foglalkozni.Csupa felesleges vizsgálatokat kérnek csak.
2013. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Magándokinál próbáltad már? Vagy esetleg egy meddőségi klinikán? Én már elkezdtem utánaolvasgatni annak is, de nem szeretnék odáig jutni. Aug végén kiderül van e változás a hormonjaimmal, ha jobb és még így se maradok terhes, akkor is van egy csomó lehetőség még. Nem tudom mik pontosan, de következő vizsgálatok hada. Ill én még nőgyógyásznál eddig nem voltam emiatt, ha ez a hónap se jön össze, akkor szeptember max októberben felkeresem a nőgyógy dokit is.

Marha szar ez az egész, mikor az ember akarja és mégse sikerül! Az kicsit vigasztal, hogy nekem már van egy gyerekem, de telhetetlen vagyok és nem érem be vele! Annyi boldogságot ad, és oly sok szeretetet,hogy el se lehet mondani.

2013. aug. 3. 07:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem vigasztal a tudat,hogy nem teherbeeséssel van a gond,hanem azzal,hogy nem marad meg.Szerintem ezen könnyebb segíteni.Remélem.Magán dokival még nem próbálkoztam,most a szülészeti klinikára karok elmenni,ami van itt a városban,hátha ott több szerencsével járok,ha nem,akkor jöhet magándoki.
2013. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pont egyszerre léptünk fel az oldalra :)

Szerintem mindenképpen menj el minél előbb arra a klinikára, ki tudja mennyi idő múlva fogadnak! Lehet több hónapos várólista van :(

2013. aug. 3. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!