Volt 2 vetelesem aztan sok probalkozas miatt azthittem endom van es elmentem magandokihoz aki progeszteront irt fel es kb.2honapra sikerult es most 9hetes terhes vaygok. Sikerulhet egeszseges terhesseg?

Figyelt kérdés
mikor megtudtam h terhes vagyok elmentem megint a magandokihoz aki huvelykupot irt fel,a kerdesem hogy ha (lekopogom)verzes nem volt akkor is indokolt a huvelykup??kulfoldon elunk ezert kellett magandokit felkeresni
2013. júl. 6. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jártam hasonló cipőben, de a vetéléseket okozhatta (sok más egyéb mellett) progeszteron-hiány is, ártani viszont nem ártasz tudtommal vele, így a helyedben addig használnám, amíg a doki javasolta.
2013. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy vetélésem volt és még is kaptam sárgatest pótlást. Az, hogy elfogadod e az orvosod javaslatát az csak rajtad múlik, csak te vagy felelős a saját és a magzatod egészségéért, csak te döntheted el mit használsz és mit nem. Én azt mondom, 2 vetélés után mindent úgy csinálnék ahogy az orvos mondja, és ha az orvos nem írna sárgatest pótlást akkor én magam könyörögnék érte.
2013. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,sokan vetélnek,de ez nem azt jelenti,hogy aki vetélt,annak minden terhessége így végződik! Én is vetéltem,most ismét terhes vagyok és én is kaptam progeszteron pótlást,ami nem árt akkor sem,ha lehet,hogy nem is lenne szükséges!

Élvezd a kismamaságot és használd a kúpot!

2013. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

koszonom a valszokat lanyok

meg egy kerdesem lenne hogy a progeszterentol nektek is erzekeny a melletek??mar van egy kisfiam de vele a terhessegemkor nemvolt erzekeny a mellem.

2013. júl. 6. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon.

Nekunk, lombikosoknak a 12.hetig kell hasznalni a kupot, szerintem nyugodtsn hallgass az orvosodra, jobb a biztonsag.

Tsh-t neztek? Mert ha magad, az is oka lehet a vetelesnek.

Boldog babavarast.

2013. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem magad, hanem magas, de olyan picik a billentyuk a telefonon....
2013. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érzésem volt a progreszterontól vagy magától a terhességtől nem tudom melyik rovására lehet írni, hogy egy-egy reggelen úgy ébredtem, hogy olyan jó lenne a cicimnek ha szoptathatnék egy babát. :D Fura érzés volt, olyan 6-10 között volt ez az érzés.
2013. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-10 HÉT között
2013. júl. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen pont olyan mindha szoptatnek,viccesen mondtam is ferjemnek h ha most ratennem a kisfiamat biztosan kitudna szippantani a tejcit belole.
2013. júl. 7. 09:23
 10/10 anonim ***** válasza:
javaslom, hogy a 12.hétig használd a kúpot!!!!
2013. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!