Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Csökkent glükóz tolerancia,...

Csökkent glükóz tolerancia, magas prolaktin szint. Teherbe esés esélyei?

Figyelt kérdés
Tavaly állapítottak meg csökkent glükóz toleranciát, 160g CH diétát csinálok csak, az endokrinológus gyógyszert nem adott rá (SOTE ll. sz. Belklinika). A prolaktinra Bromocriptine-t szedek, leszoktam 2 éve a dohányzásról, nem iszom alkoholt és kávét. Férjem egészséges, mindketten 27 évesek vagyunk. Van esélyünk így a babára? Jár még valaki ilyen cipőben?

2013. aug. 1. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha helyre állnak a hormonok akkor igen, de sajnos van akinek igy is kell segitség. Én PCOS vagyok és sajnos nem sikerül spontán, nekem csak nagyon enyhe IR- van mégsem. Nagyon egyén függő a dolog. Azért án megkeresmék más endokrinológust, ugyanis én a nagyon enyhe IR-re is kapta, gyógyszert a csökkent glűkóz telerancia pedig már az Ir utáni állapot ami a cukorbetegséget előzi meg. Igaz a gyógyszer nem ér annyit messsze mint a diéta és a sport.
2013. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia ha jól van beállítva a gyógyszer adag akkor a fogyás is megindul,nem vagyok olyan éhes kevesebbet eszek,nem iszok cukrosat és nem használok fehér lisztet,párom megérti,mert ő is szeretne babát :)))Keveset szoba biciklizek,majdnem a nullával elegendő de máris 13 kilónál tartok,szóval sokat jelent a gyógyszer:)) szerintem
2013. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban jól írta az 1. válaszoló, hogy a csökkent gl. tolerancia, már egy komolyabb stáció, az IR-nél súlyosabb. Erre ezért lehet, hogy nem ártana valami gyógyszer. Keress egy másik endodokit. A Mensmetist tudom ajánlani, de fizetősek, viszont a témában a legjobbak. Rengetegen járnak hozzájuk.
2013. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!