Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha egyáltalán nincs menzesz,...

Ha egyáltalán nincs menzesz, akkor nem jön össze a baba sem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2013. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyon nagyon kicsi rá az esély. Menj endokrinológushoz és vizsgálja ki miért nincs. Olyat ismerek akinek egyáltalán nem volt de stimulálással lett babája.
2013. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, velem pár éve elég érdekes dolog történt! 3. olyan hónap után, amikor nem menstruáltam elmentem nőgyógyászhoz, magánrendelésre, aki amúgy meddőségi klinikán dolgozott! Azt mondta, hogy vagy szedjek fogamzásgátlót, vagy hormoninjekció és gyerekvállalás! Akkor még nem gondoltam arra, hogy babát szeretnék, elég lelombozott, kértünk párommal egy kis gondolkodási időt! eltelt egy hónap, mire egyszer csak vérezgettem! Azt hittem menstruálok, 1-2 napig tartott. Majd jött a felismerés pár hét múlva, miszerint 7 hetes terhes vagyok!!! Sajnos a baba 1 hét múlva elment... :-(
2013. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!