Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Fürdés után szeretkeztünk a barátommal, ami aznap 4-5 órán belül a 4. volt és nem védekeztünk. Megeshet, hogy terhes vagyok? Nem produkálok olyan jeleket, de iszonyúan félek.

Azért gondolom, hogy kevés az esély, mert először orálisan elégítettem ki, tehát az előváladék nem maradt a hímtagján és nem is élvezett el egyáltalán, mert már fáradt volt.

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. aug. 6. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel volt benned gumi nélkül igy valamennyi esély van, de nem sok mivel nem ment el. Ha nagyon nem iőszerű a baba akkor ne kockáztassatok inkább. A megszakytás azoknak való akiknél nem nagy gond ha becsúszik a baba.
2013. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ment el, akkor nem elégítetted ki. És nem is értem miből gondolod, hogy nem volt előváladék. Az bármikor jöhet, és nem érzed se te, se ő.
2013. aug. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előváladék érdekes dolog, még maga a férfi sem tud nyilatkozni róla, hogy volt-e vagy sem, mert nem lehet megérezni. Ha pedig védekezés nélkül együtt voltatok, akkor lehetséges a teherbeesés. A fürdést nevetséges részletnek tartom, a történet szempontjából lényegtelen, mikor zuhanyzott. A húgycsőben akkor is maradhatnak spermiumok, nem kell ahhoz csatakosnak lennie,hogy gondot okozzon. Mennyi az esélye? Csak a Jóisten tudja. De ha bejön, akkor pont egyel több, mint ami nektek jól jött volna. Megszakított közösülés esetén 100/35 az arány, mivel itt nem ment el, ennyire tippelném első körben.
2013. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50%
2013. aug. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!